Instagram ünlüler

Defne Samyeli Instagram Hesabından Kızını Paylaştı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Magazin basınında sıkça yer bulmaya başlayan Defne Samyeli Instagram hesabından büyük kızı Deren Talu fotoğraflarını paylaştı. Özellikle son dönemde sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraflarla da dikkat çeken isim annesinin varisi olarak gösterilmeye başlıyordu. Bununla beraber Defne Samyeli’nin küçük kızı da ablası kadar merak edilmeye başlamıştı. Daha önce büyük kızı ile defalarca fotoğraf çektiren Defne Samyeli’nin küçük kızı da çok merak edilmeye başladı. Neden bu yönde paylaşım yapmadığı bilinmeyen Defne Samyeli Instagram hesabından sonunda tabularını kırdı ve küçük kızı Derin Talu ile beraber fotoğrafını paylaştı.

Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda kızı ile poz veren Defne Samyeli’ye birçok mesaj gönderildi. Gönderilen bu mesajlarda küçük kızının güzelliği de dikkatleri çeken ünlü isme birçok beğeni mesajı da gönderiliyor. Tüm bunlarla beraber Defne Samyeli’nin küçük kızı da bir anda ilgi odağı olmaya başladı. En az ablası kadar güzel olan Derin’in Instagram sosyal medya hesaplarına da büyük ilgi gösterilmeye başlandı. Ablası ve annesi gibi mankenlik yolunda ya da sanat dünyasında yer bulur mu bilinmez ama şimdiden Derin Talu’nun da en az annesi kadar ilgi çekmeye başladı kesin gibi. Gelen mesajlardan da bu çıkarımı rahatlıkla yapmak mümkün.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/coklu-fotograf

Defne Samyeli Instagram Hesabından Kızını Paylaştı
4.3 (86.49%) 37 votes

Bir önceki yazımız olan Alp Kırşan Eşi Zeynep Kırşan’dan Duygusal Mesaj başlıklı makalemizde Alp Kırşan, Instagram ünlüler ve Zeynep Kırşan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Eda Taşpınar Instagram Paylaşımı İle Şaşırttı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir