Instagram ünlüler

Defne Samyeli’nin Küçük Kızı Büyük Beğeni Topladı

Magazin basınında sıkça yer bulmaya başlayan Defne Samyelinin büyük kızı Deren Talu artık annesini bile geride bırakan bir üne kavuşmaya başladı. Özellikle son dönemde sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraflarla da dikkat çeken isim annesinin varisi olarak gösterilmeye başlıyordu. Bununla beraber Defne Samyelinin küçük kızı da ablası kadar merak edilmeye başlamıştı. Daha önce büyük kızı ile defalarca fotoğraf çektiren Defne Samyeli’nin küçük kızı da çok merak edilmeye başladı. Neden bu yönde paylaşım yapmadığı bilinmeyen Defne Samyeli sonunda tabularını kırdı ve küçük kızı Derin Talu ile beraber fotoğrafını paylaştı.

Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda kızı ile poz veren Defne Samyeli’ye birçok mesaj gönderildi. Gönderilen bu mesajlarda küçük kızının güzelliği de dikkatleri çeken ünlü isme birçok beğeni mesajı da gönderiliyor. Tüm bunlarla beraber Defne Samyeli’nin küçük kızı da bir anda ilgi odağı olmaya başladı. En az ablası kadar güzel olan Derin’in Instagram sosyal medya hesaplarına da büyük ilgi gösterilmeye başlandı. Ablası ve annesi gibi mankenlik yolunda ya da sanat dünyasında yer bulur mu bilinmez ama şimdiden Derin Talu’nun da en az annesi kadar ilgi çekmeye başladı kesin gibi. Gelen mesajlardan da bu çıkarımı rahatlıkla yapmak mümkün.

Defne Samyeli’nin Küçük Kızı Büyük Beğeni Topladı
4.3 (86.49%) 37 votes

Bir önceki yazımız olan Zeynep Kırşan’dan Eşine Duygusal Mesaj başlıklı makalemizde Alp Kırşan, Instagram ünlüler ve Zeynep Kırşan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Gülben Ergen’den Bir Tatil Paylaşımı Daha
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir