Demba Ba Beşiktaş Taraftarını Çıldırttı

Demba Ba Beşiktaş Taraftarını Çıldırttı

instagram takipçi satın al instatakipci

Dün akşam son dönemlerin en çok merak edilen derbilerinden biri oynandı. Büyük bir heyecan ile başlayan maçta ise gülen taraf son dakika golü ile Fenerbahçe oldu. Maç 1 – 0 Fenerbahçe’nin galibiyeti ile biterken maça damga vuran olaylarda gözlerden kaçmadı. Öncelikle Emenike’nin formasını çıkararak sahayı terk etmesi ardından Emre ile Bilic’in tartışması derken maçın bir anda havası değişti. Oldukça gergin geçen maç sonrasında da yaşanan bir takım olaylar tekrar gündeme geldi. Özellikle maç sonrasında Beşiktaş taraftarını çıldırtan bir olayda yaşandı.

Demba Ba Taraftarları Kızdırdı

Söz konusu olay ise Beşiktaşlı taraftarların adına şarkılar yaptığı Demba Ba hakkında oldu. Maç sonrası Sow’un Instagram resimlerini beğenen isim atılan son dakika golünün sevincini de beğenince olanlar oldu. Taraftarların beğeniyi görmesi ile birlikte Demba Ba’ya tepkiler geldi. Çığ gibi büyüyen tepkilere rağmen Demba Ba ise geri adım atmadı. Bununla birlikte konu hakkında hiçbir ekstra açıklama yapmayan yıldız futbolcuya tepki mesajları da gönderdi. Zaten gergin geçen maçtan sonra böyle bir yol izleyen Demba Ba’nın durumdan haberdar olup olmadığı ya da bilerek mi böyle bir paylaşım yaptığı tartışılırken sosyal medyada da konu büyük yankı uyandırdı. Demba Ba’nın şimdiki atacağı adım ise merak konusu olmaya başladı. Zira başarılı futbolcuya taraftarın tepkisi oldukça fazla.

Beşiktaş’a geldiği andan itibaren adından sıkça söz ettiren Senegalli oyuncu Demba Ba geldiği andan itibaren taraftarın gönlünü kazanmaya başladı. Önce saha içi tavırları ile sonrada Müslümanlık adına yaptığı paylaşımlarla bir anda gündeme gelen Demba Ba taraftar tarafından oldukça sevilmeye başladı. Öyle ki bir grup taraftar Demba Ba’ya beste bile yaptı. Kısa sürede hem performansı hem de saha dışı davranışları ile beğeni toplayan yıldız futbolcu bir paylaşım daha yaptı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hileleri Nelerdir Resimli Anlatım Nasıl Kullanılır?

Bu kez evinden bir paylaşım yapan Demba Ba yine gönülleri kazanmayı başardı. Söz konusu paylaşımda Demba Ba’nın kedisi ile birlikte Kur-an dinlediği bir video paylaşıldı. Bir kez daha ne kadar dinine bağlı olduğunu gösteren yıldız futbolcuya özellikle Beşiktaş taraftarları beğeni mesajları göndermeye başladı. Yıldız futbolcuyu destekleyenler arasında başka takımların taraftarları da yer aldı. Birçok taraftardan beğeni toplayan yıldız oyuncu gelen tüm mesajlara da içtenlikle cevap verdi. Herkese iyi dilekleri ile teşekkür eden Demba Ba’ya derbi maçı içinde birçok taraftar destek verdi. Derbiye hazırlanan Beşiktaş’ın taraftarlarından da büyük bir sürpriz bekleniyor. Gelen mesajlardan bu yönde bir bilgi çıkarmak mümkün.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-gercek

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Demba Ba Beşiktaş Taraftarını Çıldırttı
4.4 (88.69%) 191 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir