Instagram futbolcular

Demba Ba Beşiktaş Taraftarını Çıldırttı

Dün akşam son dönemlerin en çok merak edilen derbilerinden biri oynandı. Büyük bir heyecan ile başlayan maçta ise gülen taraf son dakika golü ile Fenerbahçe oldu. Maç 1 – 0 Fenerbahçe’nin galibiyeti ile biterken maça damga vuran olaylarda gözlerden kaçmadı. Öncelikle Emenike’nin formasını çıkararak sahayı terk etmesi ardından Emre ile Bilic’in tartışması derken maçın bir anda havası değişti. Oldukça gergin geçen maç sonrasında da yaşanan bir takım olaylar tekrar gündeme geldi. Özellikle maç sonrasında Beşiktaş taraftarını çıldırtan bir olayda yaşandı.

Söz konusu olay ise Beşiktaşlı taraftarların adına şarkılar yaptığı Demba Ba hakkında oldu. Maç sonrası Sow’un Instagram resimlerini beğenen isim atılan son dakika golünün sevincini de beğenince olanlar oldu. Taraftarların beğeniyi görmesi ile birlikte Demba Ba’ya tepkiler geldi. Çığ gibi büyüyen tepkilere rağmen Demba Ba ise geri adım atmadı. Bununla birlikte konu hakkında hiçbir ekstra açıklama yapmayan yıldız futbolcuya tepki mesajları da gönderdi. Zaten gergin geçen maçtan sonra böyle bir yol izleyen Demba Ba’nın durumdan haberdar olup olmadığı ya da bilerek mi böyle bir paylaşım yaptığı tartışılırken sosyal medyada da konu büyük yankı uyandırdı. Demba Ba’nın şimdiki atacağı adım ise merak konusu olmaya başladı. Zira başarılı futbolcuya taraftarın tepkisi oldukça fazla.

Demba Ba Beşiktaş Taraftarını Çıldırttı
4.4 (88.69%) 191 votes

Bir önceki yazımız olan Demet Akalın’dan Mantı Paylaşımı başlıklı makalemizde Demet Akalın, Demet Akalın Instagram ve Ev kuşu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir