Instagram ünlüler

Demba Ba’dan Bir Sürpriz Daha Geldi

Beşiktaş’a geldiği andan itibaren adından sıkça söz ettiren Senegalli oyuncu Demba Ba geldiği andan itibaren taraftarın gönlünü kazanmaya başladı. Önce saha içi tavırları ile sonrada Müslümanlık adına yaptığı paylaşımlarla bir anda gündeme gelen Demba Ba taraftar tarafından oldukça sevilmeye başladı. Öyle ki bir grup taraftar Demba Ba’ya beste bile yaptı. Kısa sürede hem performansı hem de saha dışı davranışları ile beğeni toplayan yıldız futbolcu bir paylaşım daha yaptı.

Bu kez evinden bir paylaşım yapan Demba Ba yine gönülleri kazanmayı başardı. Söz konusu paylaşımda Demba Ba’nın kedisi ile birlikte Kur-an dinlediği bir video paylaşıldı. Bir kez daha ne kadar dinine bağlı olduğunu gösteren yıldız futbolcuya özellikle Beşiktaş taraftarları beğeni mesajları göndermeye başladı. Yıldız futbolcuyu destekleyenler arasında başka takımların taraftarları da yer aldı. Birçok taraftardan beğeni toplayan yıldız oyuncu gelen tüm mesajlara da içtenlikle cevap verdi. Herkese iyi dilekleri ile teşekkür eden Demba Ba’ya derbi maçı içinde birçok taraftar destek verdi. Derbiye hazırlanan Beşiktaş’ın taraftarlarından da büyük bir sürpriz bekleniyor. Gelen mesajlardan bu yönde bir bilgi çıkarmak mümkün.

Demba Ba’dan Bir Sürpriz Daha Geldi
4.5 (90.43%) 447 votes

Bir önceki yazımız olan Saba Tümer’den Yine İlginç Paylaşımlar Geldi başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Saba Tümer ve Saba Tümer Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir