Instagram ünlüler

Demet Akalın Instagram Paylaşımı İle Gösterdi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Demet Akalın Instagram hesabından yarışma programını katılacağını dair resimler paylaştı. Çiftlerin yarışarak sıfır model araba kazanma şansı elde ettikleri “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışması tüm hızı ile yayın hayatına devam ediyor. Genelde sıradan çiftleri konuk eden yarışmada kimi zaman ünlü çiftlerde yarışıyor. Bu bağlamda 2015 yılına girdiğimiz özel yılbaşı gecesi programında da ünlü isimler araba için yarışmış ve komik görüntüler ortaya çıkmıştı. Büyük gece için özel olarak hazırlanan lüks araçta sahibini beklerken yarışmalarda başarı gösteren Demet Akalın ve eşi finale kalmayı başarmıştı. Finalde de rakiplerini eleyen ünlü çift lüks aracın sahibi olmuştu. Arabayı kızı Hira için kazandığını dile getiren Demet Akalın sosyal medya üzerinden de birçok tepki almıştı.

Ünlü simin tepki çekmesinin nedeni ise arabayı bağışlamaması olmuş ve bu konuda birçok mesajlar gönderilmişti. Demet Akalın ise konu hakkında bir açıklama yaparak durumu sonuca bağlamıştı. Tüm bunlardan sonra ise Demet Akalın sonunda aracını teslim aldı. Ünlü isim aracını modifiye ettirmeyi de ihmal etmedi. Aracın hemen hemen tüm özelliklerini ele alan ve sıkı bir modifiyeden geçiren Demet Akalın arabanın yeni halini ise Instagram hesabından paylaştı. Söz konusu paylaşıma “Ben Bilmem Eşim Bilir’den kazandığımız Mersedes’i sevgili Murat Eken abim baştan yaratmış yıkılıyoo” ifadelerini kullandı. Tüm bunlardan sonra Demet Akalın’a yine tepki mesajları gönderildi. Ünlü isim ise henüz eleştirilere bir açıklama ile cevap vermedi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/facebook/post-fotograf-begeni

Demet Akalın Instagram Paylaşımı İle Gösterdi
4.5 (90%) 246 votes

Bir önceki yazımız olan Merve Oflaz Geri Döndü başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Merve Oflaz ve Merve Oflaz Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Otomatik İçerik Engelleme Sistemi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir