Demet Akalın Instagram Paylaşımı İle Gösterdi

Demet Akalın Instagram Paylaşımı İle Gösterdi

instagram takipçi satın al instatakipci

Demet Akalın Instagram hesabından yarışma programını katılacağını dair resimler paylaştı. Çiftlerin yarışarak sıfır model araba kazanma şansı elde ettikleri “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışması tüm hızı ile yayın hayatına devam ediyor. Genelde sıradan çiftleri konuk eden yarışmada kimi zaman ünlü çiftlerde yarışıyor. Bu bağlamda 2015 yılına girdiğimiz özel yılbaşı gecesi programında da ünlü isimler araba için yarışmış ve komik görüntüler ortaya çıkmıştı. Büyük gece için özel olarak hazırlanan lüks araçta sahibini beklerken yarışmalarda başarı gösteren Demet Akalın ve eşi finale kalmayı başarmıştı. Finalde de rakiplerini eleyen ünlü çift lüks aracın sahibi olmuştu. Arabayı kızı Hira için kazandığını dile getiren Demet Akalın sosyal medya üzerinden de birçok tepki almıştı.

Demet Akalın Instagram Hesabı

Ünlü simin tepki çekmesinin nedeni ise arabayı bağışlamaması olmuş ve bu konuda birçok mesajlar gönderilmişti. Demet Akalın ise konu hakkında bir açıklama yaparak durumu sonuca bağlamıştı. Tüm bunlardan sonra ise Demet Akalın sonunda aracını teslim aldı. Ünlü isim aracını modifiye ettirmeyi de ihmal etmedi. Aracın hemen hemen tüm özelliklerini ele alan ve sıkı bir modifiyeden geçiren Demet Akalın arabanın yeni halini ise Instagram hesabından paylaştı. Söz konusu paylaşıma “Ben Bilmem Eşim Bilir’den kazandığımız Mersedes’i sevgili Murat Eken abim baştan yaratmış yıkılıyoo” ifadelerini kullandı. Tüm bunlardan sonra Demet Akalın’a yine tepki mesajları gönderildi. Ünlü isim ise henüz eleştirilere bir açıklama ile cevap vermedi.

Demet Akalın Ergenekon davası sırasında olayla bağlantısı olduğu gerekçesi ile gözaltına alınan Sedat Peker’den düğün daveti aldı. Defalarca medyaya yansıyan ünlü isim cezaevinde evlenme kararı alması ile de bir kez daha gündeme gelmişti. Avukat eşi Özge Yılmaz ile cezaevinde evlenen ünlü isim cezaevinden çıkar çıkmaz ise düğün yapacağını dile getirmişti. Bu isteğini yerine getirmek isteyen Sedat Peker sonunda harekete geçti. Cezaevinden çıktığı anda sözünü tutmak için hazırlıklara başlayan Sedat Peker sonunda hazırlıklarını tamamladı ve düğün davetiyelerini dağıtmaya başladı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Kısa süre içerisinde düğünü gerçekleşecek olan ismin davetiye gönderdiği isimler arasında Demet Akalın da yer aldı. Davetiyeyi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak duyuru yapan ünlü isim davetiyenin fotoğraflarını paylaşarak “Reisimiz sevgili Sedat Peker ile dünyalar güzeli zarif eşi güzel kalpli arkadaşımın davetiyesine bayıldım.” İfadelerini kullandı. Bu paylaşımın ardından ise takipçileri düğün haberini alır almaz Sedat Peker’e mutluluklar dilemeyi ihmal etmedi. Nasıl bir düğün yapılacağı henüz bilinmezken Sedat Peker’in gösterişli bir düğün yapması bekleniyor. Magazin basınında da yer bulan düğünün haberleri şimdiden yayılmaya da başladı. Nasıl bir düğün gerçekleştirileceği ise merak konusu olmaya başladı.

En son eşi Okan Kurt’un altığı yüz tır için Demet Akalın Instagram paylaşımı ile çok eleştirilmiş ve görgüsüzlük yaptığı yönünde mesajlar almıştı. Henüz bu paylaşımın etkileri bitmezken Demet Akalın’dan ilginç bir paylaşım daha geldi. Söz konusu bu paylaşım ise çok daha içten ve doğal bir paylaşım. Zira bu paylaşımda Demet Akalın kendi hünerlerini gösteriyor. Evrim Akın tarafından sunulan “Ev Kuşu” adlı programa konu olan Demet Akalın programda yemek üzerine ne kadar hünerli olduğunu gösterdi.

Söz konusu paylaşımda hamur açtığı gözlenen ünlü ismin bu fotoğrafını ise binlerce kişi beğendi. Kısa zamanda binlerce beğeni almayı başaran paylaşıma gelen yorumlarda Demet Akalın’ın ne kadar hamarat olduğu yönünde oldu. Bununla beraber Demet Akalın’ın bu işlerde başarılı olamayacağını düşünen birçok takipçisi de şaşkınlık yaşadı. Gelen yorumlara yansıyan bu şaşkınlık ise kısa süre sonra beğeniye dönüştü. Oldukça ilgi gören paylaşım için ünlü isim pek açıklama yapmazken programın yayınlanması merakla beklenmeye başladı. Böylelikle Demet Akalın tek yeteneğinin sesi olmadığını da göstermiş oldu.

En son Ece Erken’e yaptığı gönderme ile sosyal medyanın gündemine oturan başarılı şarkıcı Demet Akalın sosyal medyanın en popüler ünlü isimlerinden biri olmaya devam ediyor. Hemen her paylaşımı binlerce kişi tarafından beğenilen ünlü ismin özellikle Instagram hesabına büyük bir ilgi olduğu da biliniyor. Tabi bundan ünlü ismin yaptığı paylaşımlarının etkisi de oldukça büyük. Zira bu yönde Demet Akalın’ın son yaptığı paylaşımda en büyük örneklerden birini oluşturuyor. Son Instagram paylaşımında Sezen Aksu’nun doğum gününü kutlayan ünlü isim yazdığı duygusal notla yine ilgi odağı olmayı başardı.

İyi bir dostu olan Sezen Aksu için  “Aşksın sen, acılarımız, hüzünlerimiz, hep sen varsın, tuttuğumuz şarkılar. İyi ki doğdun, iyi ki tanıdım seni, iyi ki o güzel kalbinden yer açtın bana. Seni çok seviyorum; gençliğim, anneliğim, kraliçem, vazgeçilmezim… İyi ki varsın, iyi ki bizim Aksu’muzsun, iyi ki doğdun!” şeklinde bir not paylaşan ünlü isim böylece Sezen Aksu’nun kendisi için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha dile getirmiş oldu. Ünlü ismin bu paylaşımı ise sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Birçok kullanıcı mesaj hakkında iyi yorumlarını Demet Akalın iletirken, Sezen Aksu’nun bu duygusal paylaşıma nasıl karşılık vereceği de merak konusu oldu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır 2019

Hain saldırılar sonucunda aldığımız şehit haberlerine Demet Akalın Instagram paylaşımı ile tepki gösteren ilk ünlüler arasında yer almıştı. Ünlü isim sadece tepki göstermekle kalmamış Mehmetçik Vakfına da 50 bin TL yardım yapmıştı. Ünlü isim bu hamlesinin ardından 3 milyon takipçiye ulaştığı Instagram hesabından tüm takipçilerini bağış yapmaya da davet etti. Bu kadar duyarlılık gösteren Demet Akalın’dan bugün şok bir tepki de geldi. Artan terör saldırılarına ve şehit sayılarına tepki göstermeyen ünlüleri hedef alan başarılı isim sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarda sert ifadeler kullandı.

Başarılı isim yaptığı açıklamada; “4 gün sonra uyanan popçular var! Dur hadi var daha yaz uykusunda. Hiçbir şey olmamış gibi. Hayır, anlamadığım bu ülkenin evladı değil misiniz ya? Ay iğreniyorum sizi takip ettiğim için gördüğümde selam da vermeyeceğim, artık övgü dolu sözler de beklemeyin ne mal olduğunuz ortaya çıktı. Bari hack’lendim ya da telefonum çalındı falan deyin ya! Başka türlü harbi yatacak yeriniz yok! Başlayınca o dizinizi de seyretmeyeceğim! Unutmayız! Uyu uyu! Uyanınca anlatacak bu millet sana.” Cümlelerini kullanan ünlü ismin kimi ya da kimleri belirttiği anlaşılmasa da takipçileri bu çıkışa büyük oranda destek oldu. Bu paylaşımıyla büyük beğeni toplayan Demet Akalın beğeni mesajları da almaya başladı. Bu sözlere karşı nasıl bir cevap geleceği de merak konusu oldu.

Instagram Üzerinden Takipçilerine Bilgi Verdi

Instagram artık 300 milyon gibi oldukça yüksek rakamlara ulaşmış bir sosyal medya platformu. Instagram’ın bu derece yüksek bir potansiyele sahip olmasının en büyük sonuçlarından biri ise sürekli olarak firmaların Instagram’ı reklam aracı olarak kullanması. Bununla birlikte olarak sadece Instagram’da reklam yapmak için özel sayfalar oluşturulmuyor. Birçok kullanıcı da Instagram’da reklam yapmak için fenomen hesaplarını ya da ünlü isimlerin hesaplarını kullanıyor. Böylece ünlü isimlerin yaptıkları paylaşımlara yorum olarak eklenen reklamlar bir çok markanın ya da kuruluşun öne çıkmasına imkân vermiş oluyor.

Bu şekilde sürekli yaptığı paylaşıma reklam yorumları atılan isimlerden biride ünlü popçu Demet Akalın. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan isim sürekli olarak Instagram üzerinden yeni paylaşımlar yapıyor. Yapılan bu yeni paylaşımlar ise takipçi sayısını da göz önüne alırsak oldukça çok kişi tarafından görüntüleniyor. Bunu fırsat bilen bazı kullanıcılar da Demet Akalın’ın paylaşımlarına ekledikleri reklam yorumları ile gündeme geliyor. Durumun farkında olan ünlü popçu ise konu hakkında bir açıklama yaparak reklam için sadece Salı günlerinin kullanılmasını istedi. Fakat bu duruma çoğu kullanıcı katılmayınca olanlar oldu. Uyarılarına rağmen reklam yorumları geldiğini gören Demet Akalın Instagram sayfası üzerinden bir mesaj yayınladı. Oldukça sert sözlerle “Türkçe yazıyorum! Reklam günü sadece salı ve sadece salı… Foto altlarına, bütün resimlerimin altlarını takip diye doldurmayın. Artık yeter ya blokluyorum üşenmeden… Geri zekâlıdır takip yazan!!!” ifadelerine yer verdi. Demet Akalın’ın bu mesajı tepki çekse de birçok takipçisi de ünlü isme destek vermeyi ihmal etmedi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Destek Hattı Yardım Merkezi İletişim Numarası

Yaz tatili fırsat bilerek ailecek tatil yapmanın tadını çıkaran Demet Akalın tatil boyunca yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla da gündemde kalmayı başarıyor. Genelde Instagram üzerinden paylaşımlar yapan ve kızı Hİra ile ilgili resimleri tercih eden ünlü ismin yaptığı son paylaşım ise hayranlarını epey bir korkuttu. Zira son paylaşımında Demet Akalın tamamen yanmış olan yüzünün resmini paylaştı. Herkes ünlü isimin büyük bir kaza geçirdiği düşünürken gerçek paylaşıma eklenen not ile ortaya çıktı.

Demet Akalın Instagram Paylaşımı İle Terörü Lanetledi

Söz konusu paylaşımı yapan ünlü isim paylaşımına eklediği notta; ” Uçan balondan yanmıştım yıllar yıllar önce! Tekrar uyarayım dedim. Bebeklere gazlı balon asla almayın! Güzel bir #tbt olmadı ama çok acılı yıldı.” İfadelerini kullanan Demet Akalın böylece durumu açıklanmış oldu. 20. Yaş gününde bu tarz bir talihsizlik ile karşı karşıya kalan ünlü ismin yaptığı paylaşımdan sonra takipçileri ise rahat bir nefes aldı. Ünlü isim tatilden ne zaman dönecek sorularını ise yanıtsız bırakmayı tercih etti.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı tatil paylaşımlarıyla gündeme gelen ünlü şarkıcı Demet Akalın, günlüğü 2500 liradan loca tuttuğu ve tatilini buradan yapacağı iddialarıyla sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başarmıştı. Tüm bu iddialara Instagram paylaşımıyla cevap veren ünlü isim ise bir sonraki gün yaptığı paylaşımda halk plajında çekilmiş bir fotoğrafı kullanınca bir kez daha sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Tüm bu paylaşımlarıyla tatili gündem olan ismin son paylaşımı ise takipçilerini korkuttu.

Zira ünlü isim bu kez serum takılmış yatarken bir fotoğrafını paylaşarak hastalandığını açıkladı. Salgın hastalığa yakalandığı belirtilen Demet Akalın söz konusu paylaşımında da “Salgın varmış! Mide bulantısı halsizlik yatağa düşürüyor. Mide gribi aman dikkat. Bugün bir serum daha yersem ayağa kalkarım inşallah. Ellerinizi bol bol yıkayın valla bak” ifadelerini kullanarak durumunun iyi olduğunu belirtti. Takipçilerini bir an korkutan ünlü ismin bu paylaşımından sonra Demet Akalın’ın paylaşımına takipçileri geçmiş olsun mesajları gönderildi. Ünlü isim ise bu mesajlara teşekkürle karşılık verdi.

Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın kızı Hira için 1 yaş günü kutlaması yapmıştı. Özel tasarımların ve çok özel konukların yer aldığı kutlamada dikkat çeken bir de ayrıntı olmuştu. Söz konusu doğum günü ile ilgili olarak birçok paylaşım yapılırken bir tek Demet Akalın kızı Hira için paylaşım yapmamıştı. Hira’nın doğum günü olmasına rağmen Hira hakkında sadece kolunun gözüktüğü bir paylaşımın yapılması ise takipçilerin dikkatini çekmişti. Bu yönde bir tespit yapan takipçilerden biri ise Demet Akalın’a bu konuda bir yorum göndermiş ve eleştiride bulunmuştu. Takipçilerinin yorumlarına çok sık cevap vermeyen Demet Akalın ise bu yorumu görünce dayanmadı ve bir açıklama yaptı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram'da Takipçi Satın Almanın Zararları Var mı?

Instagram hesabı üzerinden oldukça sert ifadeler kullanan Demet Akalın söz konusu mesajda  “Hiç bu kadar magazinin içindeyken gizem yaratacak bir halim yok. İlk birkaç ay paylaştık ve kızımda iyi huylu tümör çıktı. Bunu nazara bağladık ve hala tedavisi sürüyor. Neler çektiğimi bir ben bilirim. “Allah aşkına o pis ağzınızı benim melek yavrumdan çekin. Çok bildiğin dünyan sana kalsın, tamam mı? Bir b… bilmeden de insanların hele bir bebeğin hayatına sakın karışma adını da anma…” şeklinde açıklama yapan Demet Akalın’a eleştiri yapan takipçisi de kısa süre içerisinde özür mesajı gönderdi. Bu aşamadan sonra ise Akalın her hangi bir açıklama yapmadı.

Sosyal medyanın en aktif kullanıcılarından biri olan Demet Akalın Instagram hesabından iddalara cevap verdi. Demet Akalın yaz döneminin gelmesiyle beraber soluğu tatilde aldı. Özellikle Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar büyük oranda ilgi gören ünlü isim bu alanda 3 milyonun üzerinde takipçisiyle fenomenlerden biri olarak da biliniyor. Fenomen olmasını sürekli paylaşım yapmasına borçlu olan ünlü isim tatil paylaşımlarını da yapmayı ihmal etmedi. Öncelikle yaptığı ilk paylaşımda loca tuttuğunu ve tatilini buradan yapacağını belirten ünlü isim söz konusu paylaşımından sonra da eleştirilerin hedefi haline gelmişti. Günlüğünün bin lira olduğu iddia edilen loca için tepkiler alan başarılı isim gelen tepkileri de yine Instagram hesabından yanıtladı.

Demet Akalın Instagram hesabından söz konusu iddialar üzerinde bir kez daha paylaşım yapan ünlü isim bu kez halk plajında çekilmiş olan bir fotoğrafını paylaşarak “Halk plajı, kimse kimseye bakmıyor. Deniz tertemiz ‘bin liraya loca tuttu’ diyenlere selam olsun. Oh mis. Ben Gölcük kızıyım localarda büyümedik be yavrum” ifadelerini kullandı. Söz konusu paylaşımla hayranlarından beğeni kazanan ünlü ismin tatiline ne kadar süre devam edeceği de merak konusu oldu. Zira ünlü isim ne bu konuda ne de son paylaşımına gelen yorumlar konusunda her hangi bir açıklama yapmadı.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Demet Akalın Instagram Paylaşımı İle Gösterdi
4.5 (90%) 246 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir