Instagram ünlüler

Demet Akalın Kızı İle İlgili Gelen Tepkilere Sert Çıktı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın kızı Hira için 1 yaş günü kutlaması yapmıştı. Özel tasarımların ve çok özel konukların yer aldığı kutlamada dikkat çeken bir de ayrıntı olmuştu. Söz konusu doğum günü ile ilgili olarak birçok paylaşım yapılırken bir tek Demet Akalın kızı Hira için paylaşım yapmamıştı. Hira’nın doğum günü olmasına rağmen Hira hakkında sadece kolunun gözüktüğü bir paylaşımın yapılması ise takipçilerin dikkatini çekmişti. Bu yönde bir tespit yapan takipçilerden biri ise Demet Akalın’a bu konuda bir yorum göndermiş ve eleştiride bulunmuştu. Takipçilerinin yorumlarına çok sık cevap vermeyen Demet Akalın ise bu yorumu görünce dayanmadı ve bir açıklama yaptı.

Instagram hesabı üzerinden oldukça sert ifadeler kullanan Demet Akalın söz konusu mesajda  “Hiç bu kadar magazinin içindeyken gizem yaratacak bir halim yok. İlk birkaç ay paylaştık ve kızımda iyi huylu tümör çıktı. Bunu nazara bağladık ve hala tedavisi sürüyor. Neler çektiğimi bir ben bilirim. “Allah aşkına o pis ağzınızı benim melek yavrumdan çekin. Çok bildiğin dünyan sana kalsın, tamam mı? Bir b… bilmeden de insanların hele bir bebeğin hayatına sakın karışma adını da anma…” şeklinde açıklama yapan Demet Akalın’a eleştiri yapan takipçisi de kısa süre içerisinde özür mesajı gönderdi. Bu aşamadan sonra ise Akalın her hangi bir açıklama yapmadı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-gercek

Demet Akalın Kızı İle İlgili Gelen Tepkilere Sert Çıktı
4.5 (89.87%) 152 votes

Bir önceki yazımız olan Can Bonomo Twitter Hesabı Çalındı başlıklı makalemizde Can Bonomo, Can Bonomo Instagramm ve Can Bonomo Twitter hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Demet Akalın Düğüne Davet Edildi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Demet Akalın Kızı İle İlgili Gelen Tepkilere Sert Çıktı” üzerine bir düşünce

  1. Melih Gazi İNCEBEL

    Ya arkadaş her şeyi buralardan paylaş millet yorum yapınca kız. Asıl sen kendini ne sanıyorsun. Bunlara prim verenlerde kabahat.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir