Instagram ünlüler

Demet Akalın Loca İddialarını Instagram’dan Yanıtladı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Sosyal medyanın en aktif kullanıcılarından biri olan Demet Akalın, yaz döneminin gelmesiyle beraber soluğu tatilde aldı. Özellikle Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar büyük oranda ilgi gören ünlü isim bu alanda 3 milyonun üzerinde takipçisiyle fenomenlerden biri olarak da biliniyor. Fenomen olmasını sürekli paylaşım yapmasına borçlu olan ünlü isim tatil paylaşımlarını da yapmayı ihmal etmedi. Öncelikle yaptığı ilk paylaşımda loca tuttuğunu ve tatilini buradan yapacağını belirten ünlü isim söz konusu paylaşımından sonra da eleştirilerin hedefi haline gelmişti. Günlüğünün bin lira olduğu iddia edilen loca için tepkiler alan başarılı isim gelen tepkileri de yine Instagram hesabından yanıtladı.
Instagram hesabından söz konusu iddialar üzerinde bir kez daha paylaşım yapan ünlü isim bu kez halk plajında çekilmiş olan bir fotoğrafını paylaşarak “Halk plajı, kimse kimseye bakmıyor. Deniz tertemiz ‘bin liraya loca tuttu’ diyenlere selam olsun. Oh mis. Ben Gölcük kızıyım localarda büyümedik be yavrum” ifadelerini kullandı. Söz konusu paylaşımla hayranlarından beğeni kazanan ünlü ismin tatiline ne kadar süre devam edeceği de merak konusu oldu. Zira ünlü isim ne bu konuda ne de son paylaşımına gelen yorumlar konusunda her hangi bir açıklama yapmadı.

Demet Akalın Loca İddialarını Instagram’dan Yanıtladı
4.5 (90.29%) 140 votes

Bir önceki yazımız olan Oktay Kaynarca Instagram Üzerinden Yaptığı Paylaşımla Veda Mesajı Verdi başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Oktay Kaynarca ve Oktay Kaynarca Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ebru Polat Nişan Yüzüğünü Attı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir