Instagram ünlüler

Demet Akalın Takipçilerine İsyan Etti

Instagram artık 300 milyon gibi oldukça yüksek rakamlara ulaşmış bir sosyal medya platformu. Instagram’ın bu derece yüksek bir potansiyele sahip olmasının en büyük sonuçlarından biri ise sürekli olarak firmaların Instagram’ı reklam aracı olarak kullanması. Bununla birlikte olarak sadece Instagram’da reklam yapmak için özel sayfalar oluşturulmuyor. Birçok kullanıcı da Instagram’da reklam yapmak için fenomen hesaplarını ya da ünlü isimlerin hesaplarını kullanıyor. Böylece ünlü isimlerin yaptıkları paylaşımlara yorum olarak eklenen reklamlar bir çok markanın ya da kuruluşun öne çıkmasına imkân vermiş oluyor.

Bu şekilde sürekli yaptığı paylaşıma reklam yorumları atılan isimlerden biride ünlü popçu Demet Akalın. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan isim sürekli olarak Instagram üzerinden yeni paylaşımlar yapıyor. Yapılan bu yeni paylaşımlar ise takipçi sayısını da göz önüne alırsak oldukça çok kişi tarafından görüntüleniyor. Bunu fırsat bilen bazı kullanıcılar da Demet Akalın’ın paylaşımlarına ekledikleri reklam yorumları ile gündeme geliyor. Durumun farkında olan ünlü popçu ise konu hakkında bir açıklama yaparak reklam için sadece Salı günlerinin kullanılmasını istedi. Fakat bu duruma çoğu kullanıcı katılmayınca olanlar oldu. Uyarılarına rağmen reklam yorumları geldiğini gören Demet Akalın ise yine Instagram sayfası üzerinden bir mesaj yayınladı. Oldukça sert sözlerle “Türkçe yazıyorum! Reklam günü sadece salı ve sadece salı… Foto altlarına, bütün resimlerimin altlarını takip diye doldurmayın. Artık yeter ya blokluyorum üşenmeden… Geri zekâlıdır takip yazan!!!” ifadelerine yer verdi. Demet Akalın’ın bu mesajı tepki çekse de birçok takipçisi de ünlü isme destek vermeyi ihmal etmedi.

Demet Akalın Takipçilerine İsyan Etti
4.5 (90.63%) 256 votes

Bir önceki yazımız olan Beren Saat’in Filminden Şaşırtan Bir Haber Geldi başlıklı makalemizde 9ON Filmi, Beren saat ve Beren Saat Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir