Instagram ünlüler

Demet Akalın’dan Düğün Davetiyesi

Ergenekon davası sırasında olayla bağlantısı olduğu gerekçesi ile gözaltına alınan Sedat Peker bir süre cezaevinde yattıktan sonra serbest bırakılmıştı. Bu süreçte defalarca medyaya yansıyan ünlü isim cezaevinde evlenme kararı alması ile de bir kez daha gündeme gelmişti. Avukat eşi Özge Yılmaz ile cezaevinde evlenen ünlü isim cezaevinden çıkar çıkmaz ise düğün yapacağını dile getirmişti. Bu isteğini yerine getirmek isteyen Sedat Peker sonunda harekete geçti. Cezaevinden çıktığı anda sözünü tutmak için hazırlıklara başlayan Sedat Peker sonunda hazırlıklarını tamamladı ve düğün davetiyelerini dağıtmaya başladı.

Kısa süre içerisinde düğünü gerçekleşecek olan simin davetiye gönderdiği isimler arasında Demet Akalın da yer aldı. Davetiyeyi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak duyuru yapan ünlü isim davetiyenin fotoğraflarını paylaşarak “Reisimiz sevgili Sedat Peker ile dünyalar güzeli zarif eşi güzel kalpli arkadaşımın davetiyesine bayıldım.” İfadelerini kullandı. Bu paylaşımın ardından ise takipçileri düğün haberini alır almaz Sedat Peker’e mutluluklar dilemeyi ihmal etmedi. Nasıl bir düğün yapılacağı henüz bilinmezken Sedat Peker’in gösterişli bir düğün yapması bekleniyor. Magazin basınında da yer bulan düğünün haberleri şimdiden yayılmaya da başladı. Nasıl bir düğün gerçekleştirileceği ise merak konusu olmaya başladı.

Demet Akalın’dan Düğün Davetiyesi
4.4 (88%) 155 votes

Bir önceki yazımız olan Ceyda Düvenci’den Anneannesine Duygu Yüklü Mesaj başlıklı makalemizde Ceyda Düvenci, Ceyda Düvenci Instagram ve Ceyda Düvenci'den duygusal mesaj hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Fotoğraf Görüntülerken Donma Sorunu Nasıl Çözülür?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir