Instagram ünlüler

Demet Akalın’dan Mantı Paylaşımı

En son eşi Okan Kurt’un altığı yüz tır için Instagram paylaşımı yapan ünlü isim Demet Akalın bu paylaşımı ile çok eleştirilmiş ve görgüsüzlük yaptığı yönünde mesajlar almıştı. Henüz bu paylaşımın etkileri bitmezken Demet Akalın’dan ilginç bir paylaşım daha geldi. Söz konusu bu paylaşım ise çok daha içten ve doğal bir paylaşım. Zira bu paylaşımda Demet Akalın kendi hünerlerini gösteriyor. Evrim Akın tarafından sunulan “Ev Kuşu” adlı programa konu olan Demet Akalın programda yemek üzerine ne kadar hünerli olduğunu gösterdi.

Söz konusu paylaşımda hamur açtığı gözlenen ünlü ismin bu fotoğrafını ise binlerce kişi beğendi. Kısa zamanda binlerce beğeni almayı başaran paylaşıma gelen yorumlarda Demet Akalın’ın ne kadar hamarat olduğu yönünde oldu. Bununla beraber Demet Akalın’ın bu işlerde başarılı olamayacağını düşünen birçok takipçisi de şaşkınlık yaşadı. Gelen yorumlara yansıyan bu şaşkınlık ise kısa süre sonra beğeniye dönüştü. Oldukça ilgi gören paylaşım için ünlü isim pek açıklama yapmazken programın yayınlanması merakla beklenmeye başladı. Böylelikle Demet Akalın tek yeteneğinin sesi olmadığını da göstermiş oldu.

Demet Akalın’dan Mantı Paylaşımı
4.1 (82%) 10 votes

Bir önceki yazımız olan İdil Naz Yarışmadan Sonrada Büyük İlgi Çekiyor başlıklı makalemizde Bu Tarz Benim, İdil Naz ve İdil Naz Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Asena Erkin Yaptığı Paylaşımla Sosyal Medyayı Salladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir