Instagram ünlüler

Demet Akalın Instagram Hesabından Sezen Aksu’ya Duygusal Mesaj

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

En son Ece Erken’e yaptığı gönderme ile sosyal medyanın gündemine oturan başarılı şarkıcı Demet Akalın sosyal medyanın en popüler ünlü isimlerinden biri olmaya devam ediyor. Hemen her paylaşımı binlerce kişi tarafından beğenilen ünlü ismin özellikle Instagram hesabına büyük bir ilgi olduğu da biliniyor. Tabi bundan ünlü ismin yaptığı paylaşımlarının etkisi de oldukça büyük. Zira bu yönde Demet Akalın’ın son yaptığı paylaşımda en büyük örneklerden birini oluşturuyor. Son Instagram paylaşımında Sezen Aksu’nun doğum gününü kutlayan ünlü isim yazdığı duygusal notla yine ilgi odağı olmayı başardı.

İyi bir dostu olan Sezen Aksu için  “Aşksın sen, acılarımız, hüzünlerimiz, hep sen varsın, tuttuğumuz şarkılar. İyi ki doğdun, iyi ki tanıdım seni, iyi ki o güzel kalbinden yer açtın bana. Seni çok seviyorum; gençliğim, anneliğim, kraliçem, vazgeçilmezim… İyi ki varsın, iyi ki bizim Aksu’muzsun, iyi ki doğdun!” şeklinde bir not paylaşan ünlü isim böylece Sezen Aksu’nun kendisi için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha dile getirmiş oldu. Ünlü ismin bu paylaşımı ise sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Birçok kullanıcı mesaj hakkında iyi yorumlarını Demet Akalın iletirken, Sezen Aksu’nun bu duygusal paylaşıma nasıl karşılık vereceği de merak konusu oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/yorum/coklu-fotograf

Demet Akalın Instagram Hesabından Sezen Aksu’ya Duygusal Mesaj
4.5 (90.63%) 96 votes

Bir önceki yazımız olan Lucas Podolski İlk Türkçe Mesajını Verdi başlıklı makalemizde Instagram futbolcular, Instagram ünlüler ve Lucas Podolski hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Arzu Film’den Instagram’ı Sallayan Çalışma
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir