Instagram ünlüler

Demet Akalın’dan Şok Tepki

Hain saldırılar sonucunda aldığımız şehit haberlerine isyan eden ünlü isimler arasında Demet Akalın’da yer almıştı. Ünlü isim sadece tepki göstermekle kalmamış Mehmetçik Vakfına da 50 bin TL yardım yapmıştı. Ünlü isim bu hamlesinin ardından 3 milyon takipçiye ulaştığı Instagram hesabından tüm takipçilerini bağış yapmaya da davet etti. Bu kadar duyarlılık gösteren Demet Akalın’dan bugün şok bir tepki de geldi. Artan terör saldırılarına ve şehit sayılarına tepki göstermeyen ünlüleri hedef alan başarılı isim sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarda sert ifadeler kullandı.

Başarılı isim yaptığı açıklamada; “4 gün sonra uyanan popçular var! Dur hadi var daha yaz uykusunda. Hiçbir şey olmamış gibi. Hayır, anlamadığım bu ülkenin evladı değil misiniz ya? Ay iğreniyorum sizi takip ettiğim için gördüğümde selam da vermeyeceğim, artık övgü dolu sözler de beklemeyin ne mal olduğunuz ortaya çıktı. Bari hack’lendim ya da telefonum çalındı falan deyin ya! Başka türlü harbi yatacak yeriniz yok! Başlayınca o dizinizi de seyretmeyeceğim! Unutmayız! Uyu uyu! Uyanınca anlatacak bu millet sana.” Cümlelerini kullanan ünlü ismin kimi ya da kimleri belirttiği anlaşılmasa da takipçileri bu çıkışa büyük oranda destek oldu. Bu paylaşımıyla büyük beğeni toplayan Demet Akalın beğeni mesajları da almaya başladı. Bu sözlere karşı nasıl bir cevap geleceği de merak konusu oldu.

Demet Akalın’dan Şok Tepki
4.4 (88.97%) 214 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Marka Katılım Oranı Şaşırtıyor başlıklı makalemizde Instagram kullanımı, Instagram Marka Katılım ve Instagram Markalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Demet Akalın Instagram Paylaşımıyla Hayranlarını Korkuttu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Demet Akalın’dan Şok Tepki” üzerine bir düşünce

  1. Hamiyet İçli

    Yazık ya bu kadının da başına gelmeyen kalmadı. Allah kimseye göstermesin. Ünlü de olsan herkesin derdi kendine büyük. Ama şehitler konusunda her zaman Türk Ordusuna destek veren bir sanatçı olarak tanımıyoruz kendisini.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir