Instagram ünlüler

Demet Akalın Instagram Paylaşımı İle Şok Tepkisi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 3 Dakika

Hain saldırılar sonucunda aldığımız şehit haberlerine Demet Akalın Instagram paylaşımı ile tepki gösteren ilk ünlüler arasında yer almıştı. Ünlü isim sadece tepki göstermekle kalmamış Mehmetçik Vakfına da 50 bin TL yardım yapmıştı. Ünlü isim bu hamlesinin ardından 3 milyon takipçiye ulaştığı Instagram hesabından tüm takipçilerini bağış yapmaya da davet etti. Bu kadar duyarlılık gösteren Demet Akalın’dan bugün şok bir tepki de geldi. Artan terör saldırılarına ve şehit sayılarına tepki göstermeyen ünlüleri hedef alan başarılı isim sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarda sert ifadeler kullandı.

Başarılı isim yaptığı açıklamada; “4 gün sonra uyanan popçular var! Dur hadi var daha yaz uykusunda. Hiçbir şey olmamış gibi. Hayır, anlamadığım bu ülkenin evladı değil misiniz ya? Ay iğreniyorum sizi takip ettiğim için gördüğümde selam da vermeyeceğim, artık övgü dolu sözler de beklemeyin ne mal olduğunuz ortaya çıktı. Bari hack’lendim ya da telefonum çalındı falan deyin ya! Başka türlü harbi yatacak yeriniz yok! Başlayınca o dizinizi de seyretmeyeceğim! Unutmayız! Uyu uyu! Uyanınca anlatacak bu millet sana.” Cümlelerini kullanan ünlü ismin kimi ya da kimleri belirttiği anlaşılmasa da takipçileri bu çıkışa büyük oranda destek oldu. Bu paylaşımıyla büyük beğeni toplayan Demet Akalın beğeni mesajları da almaya başladı. Bu sözlere karşı nasıl bir cevap geleceği de merak konusu oldu.

Instagram Üzerinden Takipçilerine Bilgi Verdi

Instagram artık 300 milyon gibi oldukça yüksek rakamlara ulaşmış bir sosyal medya platformu. Instagram’ın bu derece yüksek bir potansiyele sahip olmasının en büyük sonuçlarından biri ise sürekli olarak firmaların Instagram’ı reklam aracı olarak kullanması. Bununla birlikte olarak sadece Instagram’da reklam yapmak için özel sayfalar oluşturulmuyor. Birçok kullanıcı da Instagram’da reklam yapmak için fenomen hesaplarını ya da ünlü isimlerin hesaplarını kullanıyor. Böylece ünlü isimlerin yaptıkları paylaşımlara yorum olarak eklenen reklamlar bir çok markanın ya da kuruluşun öne çıkmasına imkân vermiş oluyor.

Bu şekilde sürekli yaptığı paylaşıma reklam yorumları atılan isimlerden biride ünlü popçu Demet Akalın. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan isim sürekli olarak Instagram üzerinden yeni paylaşımlar yapıyor. Yapılan bu yeni paylaşımlar ise takipçi sayısını da göz önüne alırsak oldukça çok kişi tarafından görüntüleniyor. Bunu fırsat bilen bazı kullanıcılar da Demet Akalın’ın paylaşımlarına ekledikleri reklam yorumları ile gündeme geliyor. Durumun farkında olan ünlü popçu ise konu hakkında bir açıklama yaparak reklam için sadece Salı günlerinin kullanılmasını istedi. Fakat bu duruma çoğu kullanıcı katılmayınca olanlar oldu. Uyarılarına rağmen reklam yorumları geldiğini gören Demet Akalın Instagram sayfası üzerinden bir mesaj yayınladı. Oldukça sert sözlerle “Türkçe yazıyorum! Reklam günü sadece salı ve sadece salı… Foto altlarına, bütün resimlerimin altlarını takip diye doldurmayın. Artık yeter ya blokluyorum üşenmeden… Geri zekâlıdır takip yazan!!!” ifadelerine yer verdi. Demet Akalın’ın bu mesajı tepki çekse de birçok takipçisi de ünlü isme destek vermeyi ihmal etmedi.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Global Olarak Instagram Çöktü! Sorunun Nedeni Açıklandı Mı?

Yaz tatili fırsat bilerek ailecek tatil yapmanın tadını çıkaran Demet Akalın tatil boyunca yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla da gündemde kalmayı başarıyor. Genelde Instagram üzerinden paylaşımlar yapan ve kızı Hİra ile ilgili resimleri tercih eden ünlü ismin yaptığı son paylaşım ise hayranlarını epey bir korkuttu. Zira son paylaşımında Demet Akalın tamamen yanmış olan yüzünün resmini paylaştı. Herkes ünlü isimin büyük bir kaza geçirdiği düşünürken gerçek paylaşıma eklenen not ile ortaya çıktı.

Demet Akalın Instagram Paylaşımı İle Terörü Lanetledi

Söz konusu paylaşımı yapan ünlü isim paylaşımına eklediği notta; ” Uçan balondan yanmıştım yıllar yıllar önce! Tekrar uyarayım dedim. Bebeklere gazlı balon asla almayın! Güzel bir #tbt olmadı ama çok acılı yıldı.” İfadelerini kullanan Demet Akalın böylece durumu açıklanmış oldu. 20. Yaş gününde bu tarz bir talihsizlik ile karşı karşıya kalan ünlü ismin yaptığı paylaşımdan sonra takipçileri ise rahat bir nefes aldı. Ünlü isim tatilden ne zaman dönecek sorularını ise yanıtsız bırakmayı tercih etti.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı tatil paylaşımlarıyla gündeme gelen ünlü şarkıcı Demet Akalın, günlüğü 2500 liradan loca tuttuğu ve tatilini buradan yapacağı iddialarıyla sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başarmıştı. Tüm bu iddialara Instagram paylaşımıyla cevap veren ünlü isim ise bir sonraki gün yaptığı paylaşımda halk plajında çekilmiş bir fotoğrafı kullanınca bir kez daha sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Tüm bu paylaşımlarıyla tatili gündem olan ismin son paylaşımı ise takipçilerini korkuttu.

Zira ünlü isim bu kez serum takılmış yatarken bir fotoğrafını paylaşarak hastalandığını açıkladı. Salgın hastalığa yakalandığı belirtilen Demet Akalın söz konusu paylaşımında da “Salgın varmış! Mide bulantısı halsizlik yatağa düşürüyor. Mide gribi aman dikkat. Bugün bir serum daha yersem ayağa kalkarım inşallah. Ellerinizi bol bol yıkayın valla bak” ifadelerini kullanarak durumunun iyi olduğunu belirtti. Takipçilerini bir an korkutan ünlü ismin bu paylaşımından sonra Demet Akalın’ın paylaşımına takipçileri geçmiş olsun mesajları gönderildi. Ünlü isim ise bu mesajlara teşekkürle karşılık verdi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni

Demet Akalın Instagram Paylaşımı İle Şok Tepkisi
4.4 (88.97%) 214 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Marka Katılım Oranı Şaşırtıyor başlıklı makalemizde Instagram kullanımı, Instagram Marka Katılım ve Instagram Markalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Demet Akalın Instagram Paylaşımı İle Şok Tepkisi” üzerine bir düşünce

  1. Hamiyet İçli

    Yazık ya bu kadının da başına gelmeyen kalmadı. Allah kimseye göstermesin. Ünlü de olsan herkesin derdi kendine büyük. Ama şehitler konusunda her zaman Türk Ordusuna destek veren bir sanatçı olarak tanımıyoruz kendisini.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir