Deniz Akkaya Instagram Paylaşımı Sosyal Medyada Gündem Oldu

Deniz Akkaya Instagram Paylaşımı Sosyal Medyada Gündem Oldu

instagram takipçi satın al instatakipci

Geçtiğimiz günlerde Deniz Akkaya Instagram hesabından kızı ile beraber çekilmiş bir fotoğrafını paylaşmıştı. Paylaşımına ise bir takipçisi çekimi beğenmediği yönünde yorum eklemişti. Ünlü isim ise kendisine yapılan bu yorumu ağır bulmuş olacak ki ilginç bir olaya imza attı. Söz konusu yorumu yapan takipçisinin bir fotoğrafını paylaşan ünlü isim paylaşımın altına ise uzunca bir yazı ekleyerek kendisine yorum yapan insanı değerlendirmişti. Kırıcı ifadeler kullanan Deniz Akkaya’ya birçok takipçisi ise bu hareketi yüzünden tepki göstermişti.

Ünlü isim ise gelen tüm yorumlara rağmen ne paylaşımı kaldırdı ne de yaptığı paylaşımla ilgili bir mesaj yayınladı. Bununla beraber ünlü ismin yaptığı paylaşım sonrasında paylaşımda adı geçen kişi Sevgi Gündoğan ise ilk kez konuştu. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Gündoğan,  “Deniz Akkaya’nın takipçisi değildim. Bütün fotoğraflarına baktım çünkü kendisini gerçekten beğeniyordum. Sonra fotoğraflarda ‘Çirkin ve şaşı çıkmışsın bence kendin çekme’ diye bir yorum bıraktım. Ertesi gün bana yorum yapmış ‘Diyene bak’ diye. Sonra fotoğrafımı paylaşıp altına da yorum yapmış. Ben kendisine ‘şaşı, çirkin’ demedim diyemem. Ne haddime Allah’ın yarattığı insana ‘çirkin, şaşı’ demek. Onun sadece kalbine ‘çirkin’ diyorum. Allah kalbi boş verir, insan içini kendisi doldurur güzellikle ya da çirkinlikle. Bu durumdan sonra onun paylaştığı fotoğrafım yüzünden insanlar bana çirkin yorumlar yaptı.

Fotoğrafımı Paylaşması Sorun Değildi

‘Yanlış anlamış, paylaşmış’ deyip geçebilirdim ama başka insanların benim hakkımda çirkin şeyler söylemelerine sebep oldu. Ayrıca haberlerde hesabımı kapattığım yazıyor, kesinlikle kapatmadım. Hesabım açık, ne utanıyorum ne de gocunuyorum. Utanması gereken tek insan Deniz Akkaya’dır. Benim yazdığım yorumu paylaşsın o zaman ben ne demişim hep beraber görelim. Deniz hanım fotoğrafımı hala kaldırmamış. Ben bunun için sadece reklam yapıyor diye düşünüyorum ama o ben olmamalıydım, iki çocuk annesi, evli kendi halinde bir vatandaşım. Yaşananlardan dolayı çok üzgünüm. Onu ve onun yüzünden bana saldıranları Allah’a havale ediyorum. Bana avukatlar yazıyor. ‘O suçlu yardımcı olalım, dava açın. Hakaret içerikli yazılar’ diyorlar. Ondan eksik olan bir yanım yok. İnsanlara olduğu gibi kendime de saygım var.” Açıklamalarında bulundu. Söz konusu açıklamalardan sonra Sevgi Gündoğan’a ise sosyal medyadan birçok destek mesajı gönderildi. Deniz Akkaya ise bu açıklamalardan sonrada yaptığı paylaşımı kaldırmadı. Ünlü ismin yaptığı paylaşımı kaldırıp kaldırmayacağı merak konusu olurken bu süreç içerisinde ünlü isim eleştiri mesajları almaya devam edecek gibi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/igtv/goruntuleme

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Deniz Akkaya Instagram Paylaşımı Sosyal Medyada Gündem Oldu
4.5 (89.53%) 86 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir