Gülben Ergen Instagram

Deniz Seki’den Bir Mektupta Gülben Ergen’e

Son zamanlarda zor günler geçiren Deniz Seki’ye dostları destek olmayı ihmal etmiyor. Yıldız isme destek olan sanatçı arkadaşları hapiste olan ünlü isim için klipler hazırlamış ve bir süre daha cezaevinde kalacak olan Deniz Seki’ye destek olmuşlardı. Oluşturulan bu klipler ise Deniz Seki’nin oldukça hoşuna gitmiş ve ünlü şarkıcıyı bir o kadar da duygulandırmıştı. Yapılan bu iyiliğe bir nebze karşılık vermek isteyen ünlü isim cezaevinden arkadaşlarına da hediyeler ve mektup göndermeye başladı. Ünlü şarkıcının son mektup yazdığı isim ise Gülben Ergen oldu. Yeni klibinde yer alan Gülben Ergen’e  “Canımın cananı, dost kadın benim kıymetli arkadaşım. Güneşim diyebileceğim kadar gönlü nurla parlayan benim ışık saçan Gülben’im… Klibime kattığın değer için sana müteşekkirim. Bu çilehanede benden sana ufacık bir hatıram olsun istedim. Ve seni çok özledim. Daima kalbimde yerin başka olacak” ifadelerini içeren bir mektup yazan ünlü isim bir kez daha arkadaşlarına minnetini dile getirmiş oldu.

Ünlü ismin bu mektubu ise Gülben Ergen tarafından Instagram üzerinden paylaşıldı. Kendisine gelen hediye ve mektubu Instagram hesabından paylaşan ünlü isim paylaşımına “Çilehaneden mektubum var benim… Bitsin derdin, çilen artık. Çok bedel ödedin. Çok ağır bedelleri bir başına sırtladın. Sırf sen miydin hatalı? Sırf sen miydin bu altın günlerini çürüterek ceza çekmesi gereken? Güzel Deniz Seki yine dinlenecek şarkıların, yine yine yine parlayacak ışığın… Geçer geçer daha öncekiler gibi bu da geçer, neler neler geçmedi ki” ifadelerini ekleyen ünlü isim böylece ne kadar üzüntü duyduğunu da dile getirmiş oldu. Ünlü ismin bu paylaşımına da binlerce takipçisi destek oldu. Deniz Seki için de birçok yorum yapıldı.


Bir önceki yazımız olan Didem Soydan Şehitler İçin Tepki Mesajını Instagram’dan Yayınladı başlıklı makalemizde Didem Soydan, Didem Soydan Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir