Instagram ünlüler

Deniz Uğur Seçim Sonuçlarına Instagram’dan Cevap Verdi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

7 Haziran seçimlerinin sonucunda 4 partinin meclise girmesi tek başına iktidar kurulmasının yolunu kapatmıştı. Bununla beraber koalisyonunda kurulamaması seçimlerin tekrarlanmasına neden oldu. 1 Kasımda yenilenen seçimlerde ise bu kez tek partili iktidarın oluşacağı kesinleşti. Tabi böyle bir sonucun çıkması muhalif partilerin ve seçmenlerinin de itiraz etmelerine neden oldu. Seçim sonuçlarını beğenmeyen seçmenler ise tepkilerini sosyal medyadan dile getirmeye başladı. Ardı ardına tepkiler gelmesi üzerine ise bazı ünlü isimler konu hakkında düşüncelerini dile getiren paylaşımlar yapmaya başladı.

Bu isimlerden birisi de ünlü oyuncu Deniz Uğur oldu. Seçim sonuçlarından sonra çevresinden ve sosyal medyadan gelen tepkilere anlam veremeyen ünlü oyuncu Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda konu ile ilgili görüşünü ortaya koydu. Söz konusu paylaşımında “Seçim sonuçlarını beğenmeyip ‘Öküz bu millet’ tepkilerini hiç bilimsel bulmuyorum. Atatürk’ün millete, ‘Öküz’ dediğini hiçbir yerde okumadım. Dostlarımın olaylara daha bilimsel ve soğukkanlı yaklaşmasını, hayata küsüp hayıflanmak yerine kendi muhalif duruşları doğrultusunda daha çok üretim yapmalarını dilerim” ifadelerini kullanan ünlü oyuncu sosyal medyada da epey bir gündem oldu. Bazı takipçileri ünlü oyuncunun görüşünü desteklerken bazı takipçileri de tepki gösterdi. Görüşleri ikiye bölen paylaşımdan sonra ise konu hakkında ünlü oyuncu başka bir açıklama yapmamayı tercih etti.

Deniz Uğur Seçim Sonuçlarına Instagram’dan Cevap Verdi
4.5 (90.56%) 161 votes

Bir önceki yazımız olan Ai Weiwei Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu başlıklı makalemizde Ai Weiwei, Ai Weiwei Instagram ve LEGO hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Lady Gaga Yılbaşı Hediyesi İle Sosyal Medyayı Salladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir