Denizbank Çalışma Saatleri

Denizbank Çalışma Saatleri

Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer alan Denizbank çalışma saatleri müşterileri için önem arz ediyor. Türkiye’de ki birçok kişi Denizbank üzerinden işlemlerini gerçekleştiriyor. Bu nedenle pek çok kişi için Denizbank çalışma saatleri önem arz ediyor. Bunun yanı sıra Denizbank üzerinden herhangi bir işlemini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar Denizbank müşteri hizmetleri yardımıyla işlemlerini gerçekleştiriyor. Denizbank müşteri hizmetleri numarası, Denizbank mesai saatleri gibi merak edilen bütün bilgileri sizler için bu yazımızda bir araya getirdik. Denizbank iletişim hizmetleri sayesinde yapacağınız işlemler hakkında bilgi alabilir, mevcut sorunlarınıza çözüm getirebilirsiniz.

Denizbank Çalışma Saatleri

Denizbank çalışma saatleri banka işlemlerini gerçekleştirmek isteyen müşteriler için önem arz ediyor. Özellikle öğle yemeği molası saatleri arasında işlemlerini gerçekleştirmek isteyen bireyler öğlen molasına denk geldikleri için işlemlerini gerçekleştiremiyorlar. Denizbank mesai saatleri dışında bankaya gittiğinizde işlemleriniz aksayabiliyor. Denizbank çalışma saatleri şu şekilde gerçekleşiyor:

  • Sabah saat 09.00 ile 12.30 arasında hizmet veriyor.
  • 12.30 ile 13.30 arasında öğlen yemeği için mola veriliyor.
  • Öğlen 13.30 ve akşam 17.00 arasında hizmet veriyor.

Hafta sonlarıysa Denizbank mesai saatleri dışında bulunuyor. Şayet hafta sonu Denizbank üzerinden işlem gerçekleştirmek istiyorsanız Denizbank iletişim yollarıyla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank telefon hizmetleri veya atm üzerinden gerekli işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. (Vikipedi)

denizbank çalışma saatleri

Denizbank Müşteri Hizmetleri Hattı

Denizbank tel numarasıysa müşterilerin en çok merak ettikleri bilgiler arasında bulunuyor. Zira hafta sonları Denizbank üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek isteyen bireyler Denizbank telefon hattı üzerinden işlemlerini gerçekleştiriyor. Denizbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0800 olarak biliniyor. Bu numara üzerinden Denizbank müşteri hizmetleri üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra Denizbank internet bankacılığı hizmetlerini kullanarak çeşitli bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle hafta sonu gerçekleştirmenizi gerektiren işlemleriniz için Denizbank internet bankacılığı hizmetleri büyük kolaylık sağlamakta. Denizbank mesai saatleri dışında ulaşabileceğiniz Denizbank müşteri hizmetleri veya Denizbank internet bankacılığı sayesinde gerçekleştirmeniz gereken bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Denizbank müşteri hizmetleri dışında Denizbank genel müdürlüğe ulaşmak istediğiniz takdirde 0 (212) 348 20 00 telefon numarası üzerinden Denizbank genel müdürlüğüne ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Adliye Çalışma Saatleri

Çalışma saatleri kategorimiz ile firmaların çalışma saatlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

DenizBank Nedir?

Denizbank ülkemizde resmi olarak bankacılık sektöründe hizmet vermekte olan bir finans şirketidir. Kullanıcılarına kredi imkanı sunan, hesaplarında ki para hareketlerine göre faizler uygulayan ve en yüksek kazanca ulaştırma amaçlarını taşır.

DenizBank Ne Zaman Kuruldur?

Denizbank ilk olarak 1951 yılında Türkiyede ki denizcilik sektörünü geliştirmek amacı ile Denizcilik Bankası adı altında devlet tarafından kuruldu. Daha sonra 1992 yılında Emlak Bankası ile birleştirildi. 1997 yılında Zorlu Holding tarafından satın alındı ve şuan ki adına kavuştu. Daha sonra ise Sberbank’a satıldı ve en son olarakta Emirastes NBD tarafından satın alındı.

DenizBank Ne Zaman Açık?

Denizbank hatfa içi mesai saatleri içersinde hizmet vermektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günleri çalışmamaktadır.

Youtube Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir