Derbi sosyal medya yorumları

Derbi Yorumları Sosyal Medyanın Konusu Oldu

Ülkemiz için son yılların en önemli derbisi yarın akşam oynanacak. Fenerbahçe ve Galatasaray arasında oynanacak olan derbinin bu kadar önemli olmasının nedeni ise bu sezon şampiyon olacak olan takımın 4.yıldızı takacak olması. Bu nedenle iki rakip arasında yaşanan ezeli rekabet derbi ile sahaya da dökülmüş olacak. Hal böyle olunca derbi hakkında yorumlarda hız kesmeden yapılmaya başladı. Genelde Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında açılan etiketlerde konu edilen skor tahminleri çok konuşuluyor.

Birçok ünlü isminde destek verdiği konularda çok şaşırtan skor tahminleri yer alıyor. Kimi zaman tartışmalarında yaşanmasına neden olan skor tahminleri ise oldukça ilginç. İki tarafında taraftarları birbirlerine üstün geleceklerini yazarken sosyal medyanın gündemini oluşturan derbiye saatler kaldı. Bakalım 16 yıllık Kadıköy galibiyet hasreti olan Galatasaray mı yoksa şampiyonluk yarışında geri düşen Fenerbahçe mi gülen taraf olacak. Bilinmez ama daha şimdiden en geniş platformlardan biri olan sosyal medyaya yayılan derbi uzun süre konuşulacak gibi duruyor.

Derbi Yorumları Sosyal Medyanın Konusu Oldu
4.5 (90.15%) 412 votes

Bir önceki yazımız olan Özgecan İçin Paylaşımlar Yaptı Oda Kadın Cinayetinin Kurbanı Oldu başlıklı makalemizde Deniz Aktaş, Instagram gündem ve Kadın cinayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Merve Büyüksaraç’ın İddianamesi Hazırlandı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir