Instagram ünlüler

Didem Soydan Şehitler İçin Tepki Mesajını Instagram’dan Yayınladı

Tarzı ile büyük beğeni toplayan ünlü model Didem Soydan son dönemlerde epeyce bir gündeme gelmeye başladı. Gerek oynadığı diziler gerekse de yer aldığı defilelerle gündeme gelen başarılı isim Instagram’ın en çok takip edilen ünlülerinden biri olarak da biliniyor. Bu derece yoğun bir şekilde takip edilen ünlü ismin son paylaşımı ise büyük destek aldı. Zira ünlü modelin son paylaşımı son dönemde artan terör saldırıları nedeniyle şehit olan askerler için geldi. Ünlü isim şehit haberlerinin iyice artış göstermesine büyük tepki gösterirken ünlü ismin duygularını dile getirdiği Instagram paylaşımıyla da beğeni topladı.

Söz konusu paylaşımda “Her zaman böyleydi… Böyle olmaya devam edecek. Aptalların arasında kalan çocuklarımız ölmeye devam edecek. Şehitlerin mis gibi eşleri dul, gül gibi evlatları babasız, anaları babaları evlatsız kalacak. Giden ruhlar şad olacak mı bilinmez… Pisliklerin oyunlarına kurban giden bir ruh ne kadar dinlenirse o kadar dinlenecek o paha biçilmez ruhlar… Allah rahmet eylesin! Ailelerine sabır diliyorum. Hiç bir işe yaramayan klavye cümlelerini yazıp yazıp duruyoruz. Şimdi bir dakika ayırıp ölenlere dua edelim.” İfadelerini kullanan ünlü isim böylece yaşanan olaylara bir kez daha tepkisini dile getirmiş oldu. Ünlü ismin bu paylaşımından sonra bazı ünlü isimlerde sayfaya yorum yaparak paylaşıma destek oldu. Tüm bunlarla beraber son yaşanan terör saldırılarının da sosyal medyada gündem haline geldiğini söylemek gerekiyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/igtv/begeni

Didem Soydan Şehitler İçin Tepki Mesajını Instagram’dan Yayınladı
4.4 (88.95%) 105 votes

Bir önceki yazımız olan Teknik Direktör Şota Arveladze Aldığı Kararla Sosyal Medyayı Salladı başlıklı makalemizde Instagram futbolcular, Instagram ünlüler ve Şota Arveladze hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ali Sunal İddialara Sert Çıktı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir