Instagram ünlüler

Dizinin Bittiğini Eser Yenenler Instagram Paylaşımı ile Duyurdu

Üç arkadaş ilk olarak talk show yapma kararı alan Eser Yenenler Instagram hesabından paylaşımı ile dizi projesinin bittiğini duyurdu. Ünlü isim İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç 3 Adam adlı şovu yapmış ve kısa sürede büyük beğeni toplamışlardı. Bu beğeninin ardından başarılı program Acun Ilıcalı’nın kanalına transfer olmuş ve gördükleri ilgiyi biraz daha arttırmışlardı. Bunun karşısında gördükleri ilgiden mi bilinmez ama üçlü yeni bir dizi işine de girmeye karar verdiler. “Bana baba dedi” adlı komedi dizisi ile izleyicilerin karşısına geçen üçlü böylece ilk dizi deneyimlerini de yaşamış oldu. İlk zamanlar beğeni toplayan dizi çok sıradan devam etmesi ile beraber ise gördüğü ilgiyi kaybetmeye başladı.

Reyting oranları git gide düşen dizi için ise sonunda karar verildi. Kulislerde dizi bitecek konuşmalarına son noktayı Eser Yenenler koydu. Kendi Instagram sayfasında açıklama yapan Eser Yenenler dizinin bittiğini böylece resmi olarak duyurmuş oldu. Açıklamalarında “Güzel oldu, çok şey öğretti, takip edildi, sevildi ama tam istediğimiz gibi olmadı. Haberler doğru ‘Bana Baba Dedi’yi bitiriyoruz.” İfadelerini kullanan ünlü isim böylece diye bir final yapacaklarını da belirtmiş oldu. Böyle bir kararın alınmasının ardından ise üçlünün yeni bir projeye imza atıp atmayacağı merak konusu oldu. Zira kararı alan kişinin Acun Ilıcalı olup olmadığı da merak konusu. Bu yönde hiçbir açıklama yapmayan ünlü isimler ise bu açıklama ile yetindiler.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/yorum/coklu-fotograf

Dizinin Bittiğini Eser Yenenler Instagram Paylaşımı ile Duyurdu
4.5 (89.16%) 83 votes

Bir önceki yazımız olan Sümer Tilmaç Ölümü Sosyal Medyayı Da Yasa Boğdu başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, sosyal medya kullanımı ve Sümer Tilmaç hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Brazilya Güvenlik Güçleri Alarmda Facebook Uyuşturucu Satışı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir