Instagram ünlüler

Doğa Rutkay’dan Eşine Anlamlı Mesaj

2014 yılında evlenen ünlü isimler arasına adını yazdıran ünlü oyuncu Doğa Rutkay, her fırsatta mutlu evliliğini dile getirmeyi ihmal etmiyor. Mutluluğu paylaşımlardan anlaşılan ünlü komedyen son yaptığı Instagram paylaşımında da bu durumu kanıtladı. Eşi için oldukça romantik bir yazı paylaşan ünlü isim eşi ile çekilmiş fotoğrafını da kendi hesabı üzerinden yayınlamayı ihmal etmedi.

Söz konusu paylaşımlarında “Hem balıksın hem kuş, hem nefessin hem dondurma, hem açık pembe hem siyah, hem radyoda eski bir şarkı hem davul zurna, hem ekmek arası peynirsin hem sardalye… Yaşamaya sebepsin işte… her türlü olumsuzluğa, her türlü ruh kötülüğe inat…bir ağaç gölgesi gibisin benim için, eee ne demişler? Güzele bakmak sevap…” ifadelerini kullanan ünlü isim eşini ne denli sevdiğini de bir defa daha dile getirmiş oldu. Paylaşımdan sonra büyük beğeni toplayan isme takipçileri de büyük destek verdi. Mutluluklarının daim olması yönünde birçok mesaj alan başarılı oyuncu bu tarz paylaşımlarına da devam edecek gibi gözüküyor. Zira ünlü ismin son dönemde yaptığı paylaşımlarda eşinden sıkça bahsetmesi ve mutlu evliliğini sürekli gözler önüne sermesi dikkatlerden kaçmıyor. Bu yönde paylaşımları oldukça beğenilen ismi binlerce kullanıcı da takip ediyor.

Doğa Rutkay’dan Eşine Anlamlı Mesaj
4.5 (89.86%) 493 votes

Bir önceki yazımız olan Yeni Moda Artık Selfie Bereleri başlıklı makalemizde instagram, Instagram akımları ve Selfie hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’ın En Çok Beğenilen Resmi Açıklandı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir