Instagram ünlüler

Şeyda Coşkun Doğuma 1 Aydan Az Süre Kala Şaşırttı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

En son ünlü şarkıcı Hadise ile yaşadığı tartışmayla gündeme gelen ünlülerin zayıflama uzmanı Şeyda Coşkun şu sıralar annelik heyecanını yaşıyor. İlk kez anne olmaya hazırlanan ismin yaşadığı heyecandan çok yaptığı paylaşımlar gündeme geliyor. Zira bu paylaşımlar ünlü ismin hamilelik döneminde bile ne denli spor düşkünü olduğunu kanıtlar nitelikte. Özellikle son yapılan Instagram paylaşımları ise herkesi şaşırtmaya yetiyor.

Söz konusu son paylaşımlar da doğuma bir aydan az bir süre kalmasına rağmen Şeyde Coşkun’un fiziği dikkatleri çekti. Zira ünlü isim hiç hamile değilmiş gibi gözüküyor. Çok az kilo alan ve sürekli spor yaptığını özellikle yüzmeye önem verdiğini dile getiren ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun doğumdan sonra direk eski haline gelecek gibi. Zira Instagram paylaşımlarına bakan birçok takipçisi ünlü ismin hamilelikten öncesi hali ile bir farkı olmadığını belirtiyor. Tüm hamileliği boyunca çok az kilo alan isim her ne kadar son ay içerisinde biraz daha kilo almış olsa da gerçekten diğer hamileliklere göre oldukça az kilo aldı denebilir. Hamilelik dönemi ile ilgili paylaşımlarına Instagram sayfası üzerinden devam eden ünlü ismin kısa süre sonra doğum yapacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Şeyda Coşkun’un bu dönemden sonra kilo alıp almayacağı ise takipçilerini ayırdı. Kimi takipçiler bu durumun gayet sağlıklı olduğunu savunsa da kimileri de bu durumun bebek için oldukça tehlikeli olduğunu savunuyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/twitter/takipci

Şeyda Coşkun Doğuma 1 Aydan Az Süre Kala Şaşırttı
4.5 (89.74%) 195 votes

Bir önceki yazımız olan Bergüzar Korel Eleştirilere Sert Çıktı başlıklı makalemizde Bergüzar Korel, Bergüzar Korel Instgram ve Instagram paylaşımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Alyssa Milano Instagram Olay Yaratan Paylaşımı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir