Dorothy Wang Instagram

Dorothy Wang Instagram Fenomeni Dan Bilzerian’a Rakip

Son günlerde Instagram fenomenleri arasında kıyasıya bir yarış başladı. En fazla üne sahip olmayı hedef edinen fenomenler bu alanda sürekli yeni atılımlar yapmaya başladı. En son fenomenlerden biri olan Dan Bilzerian’da bunlardan bir tanesi. Son dönemde yaptığı paylaşımlar ve zengin yaşamı ile dikkat çeken isme şimdilerde ise yeni bir rakip geliyor. Çin de çok büyük bir alışveriş merkezinin varisi olan Dorothy Wang adlı kullanıcı yine zengin yaşamı ile Instagram fenomeni olmaya aday. Yaptığı paylaşımlarda zenginliği ile gündeme gelen isim en büyük alışveriş merkezinin varisi olunca bu alanda takipçileri de oldukça arttı.

Dorothy Wang’ın takipçileri arasında ise kısa sürede büyük bir üne kavuşması ve sürekli eğlence fotoğrafları paylaşması yeni fenomen olmasını sağladı. Bununla birlikte fenomen adayı giydiği elbiselerinde fotoğraflarını paylaşınca kullanıcıların tam anlamı ile gündemine oturmayı başardı. Son dönemde ismin yaptığı paylaşımlar ise kısa süre içerisinde binlerce beğeni alıyor. Durumdan oldukça memnun olduğu belirlenen Dorothy Wang yaptığı açıklamalarda da oldukça mutlu olduğunu gözler önüne seriyor. Tüm bunlarla beraber ismin diğer fenomenlerin bile öne geçebileceği konuşulan iddialar arasında yer alıyor. Her ne kadar Çin’in Instagram’ı yasaklaması Dorothy Wang’ın takipçi sayısını da etkilese de yine de kısa süre içerisinde yeni fenomenimiz belli gibi.

 

Dorothy Wang Instagram Fenomeni Dan Bilzerian’a Rakip
4.5 (89.97%) 361 votes

Bir önceki yazımız olan Kim Kardashian’dan İlginç Instagram Pozları başlıklı makalemizde Instagram ünlü isimler, Instagram ünlü paylaşımları ve Kim Kardashian hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir