Instagram ünlüler

Dubaili Huda Kattan Yaptığı Deneyle Sosyal Medyayı Salladı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

İnternet kullanımı her geçen gün biraz daha artış göstermeye başladı. Tüm dünyayı bir ağ gibi saran internetin oluşturduğu sanal dünya da en az real dünya kadar önem verilen bir mecra haline dönüştü. Bu nedendir ki bloglar, sosyal medya uygulamaları gibi sanal ortamlarda fenomen olan isimler real dünyada da aranan isimler haline geldi. İşte bu isimlerden birisi de fenomen blogger Huda Kattan. Dubai vatandaşı olan Huda Kattan kendi açtığı blog hesabı üzerinden hem makyaj önerileri hem de moda önerileri yayınlıyor. Ünlü isim bu sayede ise 13 milyon gibi bir takipçi sayısına ulaşmayı başarmış. Sadece öneriler paylaşmayan bununla beraber önerileri de deneyen Huda Kattan son denemesi sonrasında ise sosyal medyanın gündemine oturdu.

Zira ünlü isim son denemesinde tıpkı erkeklerin yaptığı gibi yüzünü tıraş etti. İlk etapta büyük oranda beğeni toplayan hareket yavaş yavaş tepkilere de neden olmaya başladı. Yaptığı işlemin makyaj öncesi cildi pürüzsüzleştirdiğini savunan ve youtube videosuyla fenomen olan isim ise gelen eleştirileri Instagram hesabından yanıtlamaya başladı. Instagram hesabından çektiği kısa videolar ile gelen sorulara cevap veren Huda Kattan, her ne kadar bunun bir deneme için yapıldığını söylese de yine takipçilerinin büyük bir kısmından eleştiri mesajları almaya da engel olmadı. 13 milyon takipçiye sahip bloggerın bu olaydan nasıl etkileneceği ise merak konusu. Zira takipçi sayısının düşeceği düşünülse de aslında Huda Kattan bu video ile takipçi sayısını da arttırdı.

Dubaili Huda Kattan Yaptığı Deneyle Sosyal Medyayı Salladı
4.5 (89.81%) 377 votes

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medya’yı Anlatan Kısa Filme Festival Ödülü başlıklı makalemizde “A Social Life'', “A Social Life'' filmi ve “A Social Life'' kısa film hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’a İOS 9 Desteği Geldi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir