Instagram ünlüler

Didier Drogba Galatasaray Taraftarına Mesajı

Türk takımlarında oynayan yabancı futbolcularda genel oluşan kanı hep olumlu yönde oluyor. Didier Drogba Galatasataray taraftarı tarafından sevilen bir oyuncuydu. Bu durumun temel nedeni Türk taraftarının bu isimlere gösterdikleri sevgi olarak gösterilebilir. İşte bu tarz bir sevgi ile Türkiye’den ayrılan futbolculardan bir de dünyaca ünlü yıldız Drogba. En az evim dediği Chelsea kadar sevdiği Galatasaray içi sürekli paylaşım yapan Drogba da hem taraftarı hem de eski takımını unutamıyor.

Geçtiğimiz sezon sonu eski takımı Chelsea’ye dönen yıldız futbolcu ilerleyen yaşına rağmen koyduğu performansla ve attığı goller ile büyük beğeni toplamayı başarıyor. Bununla beraber eski takımındaki yerini de iyice kazanan Drogba Instagram paylaşımlarında sürekli olarak Galatasaray paylaşımları da yapmaya devam ediyor. Drogba’nın son yaptığı paylaşımda bunlardan biri. Galatasaray’da oynadığı döneme ait bir resmini paylaşan Didier Drogba resme eklediği not ile dikkat çekti. Söz konusu notta “İki yıl oldu! Unutmak ne mümkün! Unutanın kalbi kurusun” ifadelerine yer veren Drogba’nın Galatasaray’ı ne kadar sevdiği ve unutamadığı da gündeme gelmiş oldu. Drogba’nın bu paylaşımından sonra ise Galatasaray taraftarı da yıldız futbolcuya beğeni mesajları göndermeye başladı. İlerleyen zamanlarda Didier Drogba yeniden Galatasaray’a döner mi bilinmez ama bu paylaşımlar gösteriyor ki Galatasaray yıldız futbolcunun gönlünde ki yerini kazanmış.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/tek-fotograf/turk-gercek

Didier Drogba Galatasaray Taraftarına Mesajı
4.5 (89.71%) 280 votes

Bir önceki yazımız olan Tırnak Moda Tasarımcısı Marco Bonvicini Bir Kez Daha Türkiye’ye Geliyor başlıklı makalemizde Ferhan Talib, Instagram ünlüler ve Marco Bonvicini hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Esra Erol Instagram Hesabından Duygularını Paylaştı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir