Instagram ünlüler

Ebru Cündübeyoğlu Instagram Hesabından Babalar Günü Paylaşımı

Hayatta en değer verdiğimiz insanların başında babalarımız gelir. Birçok kişi için durum böyledir. Ebru Cündübeyoğlu Instagram hesabından bu önemli günde yaptığı paylaşımla beğeni topladı. Bu derece değer verdiğimiz babalarımızın bizim için ne kadar önemli olduklarını hatırladığımız en anlamlı günde babalar günüdür. Ünlü ünsüz, küçük büyük hemen herkesin babalar gününde aklına ilk gelen kişi babası oluyor hali ile. İşte bu şekilde aklına ilk olarak babası gelen isimlerden birisi de ünlü oyuncu Ebru Cündübeyoğlu. Bir süredir ekranlardan uzak kalan ve sosyal medya üzerinden hayranları ile buluşan Ebru Cündübeyoğlu, babalar günü için ilk paylaşım yapan ünlülerden biri oldu.

Babasına duyduğu sevgiyi bir kez daha gündeme getiren ünlü oyuncu Instagram üzerinden babası ile çekilmiş nostaljik bir fotoğrafı paylaşarak duygularını dile getirdi. Söz konusu paylaşımında “Küçük bir kız çocuğu için ne demek bilir misiniz? Kasiyope Yıldızı’nın babasının olduğunu bilmek. Ne güzel öğrettin bana göğe bakmayı, hayal kurmayı, hayatın anlamının anlamlandırabildiğin kadar olacağını. Bir genç kız için nasıl gururlu bir şaşkınlıktır bilir misiniz? Saçını ilk boyatışında, babasının, bıyığını gözünü kırpmadan kesip “Ben de seni böyle görmeye alışık değilim” demesi. Ne güzel öğrettin bana değerin lafla verilmediğini. Ve anne olmuş bir kadın için ne büyük bir mutluluktur bilir misiniz? Hep babasının küçücük kızı olarak kalacağını ve onun gülü olduğunu bilebilmek. Canım Babam! Sen o kadar özelsin ki…Babalar günün kutlu olsun!” ifadelerini kullanan ünlü isim takipçilerini de duygulandırdı. Bu yönde birçok mesaj alan ünlü isim ise böylece babasına duyduğu sevgiyi bir kez daha dile getirmiş oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/yorum/coklu-fotograf


Bir önceki yazımız olan Richard Prince Yaptığı Sergi İle Tepki Çekti başlıklı makalemizde Instagram fotoğraf sergisi, Instagram ünlüler ve Richard Prince hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir