Ebru Gündeş Instagram Satışını Kullanıyor

Ebru Gündeş Instagram Satışını Kullanıyor

instagram takipçi satın al instatakipci

Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan ve sunulan yarışma programı O Ses Türkiye büyük ilgi görmeye devam ediyor. Ebru Gündeş Instagram hesabı paylaşımları ile takipçilerine her fırsatta bilgi veriyor. Artık elemelere kadar gelen yarışmada ilgi giderek artış göstermeye de başladı. Büyük oranda izlenme oranına sahip olan programın jüri üyeleri de büyük ilgi çekiyor. Özellikle 2 senedir jüri koltuğunda oturan Ebru Gündeş bu isimlerden biri olarak öne çıkıyor. Öyle ki Ebru Gündeş O ses Türkiye paylaşımları ile Instagram üzerinden büyük bir takipçi kitlesi de elde etmiş oldu. Bununla birlikte güzel şarkıcının sürekli O ses Türkiye hakkında paylaşımlar yapması takipçilerin yarışma hakkında ve yarışmacılar hakkında ki detayları öğrenmesini de sağlıyor.
Tüm bunların yanında Ebru Gündeş artık Instagram’ı çok daha etkili kullanıyor. Çünkü artık Ebru Gündeş’in yarışmada ve konserlerde giydiği elbiseler Instagram sayfası üzerinden satılıyor. Sistemin işleyişi tam bir Instagram satışı şeklinde.

Ebru Gündeş Instagram Hesabından Giydiği Kıyafetleri Detaylı Fotoğrafları Paylaşılıyor

Beğenilen ürünleri almak isteyenler ise direk bağlantıdan elbiseleri satın alabiliyorlar. Alınan elbiseler ile ayrıca vakıflara da yardım yapılmış olunuyor. Böylece hem yardım yapmış hem de Ebru Gündeş’in giydiği kıyafetlere sahip olmuş oluyorsunuz. Büyük bir renk getiren sistemin şuan ki işleyişi ise oldukça başarılı. Bakalım uzun dönemde bu alanda Ebru Gündeş yeni atılımlar yapacak mı merak konusu.

Son dönemin en popüler ünlülerinden biri olan Ebru Gündeş “O Ses Türkiye” yarışmasıyla beraber iyiden iyiye adından söz ettirmeye başladı. Yarışmada ara ara söylediği şarkılarla büyük beğeni toplayan ünlü şarkıcı bununla beraber yarışmada değiştirdiği imajıyla da gündeme oturmuştu. Güzelliğiyle büyük beğeni toplayan ve yüzüne operasyon yaptırdığı ileri sürülen Ebru Gündeş için birçok iddia ortaya atılmıştı. Ortaya atılan iddialara göre Ebru Gündeş’in örümcek ağı uygulaması yaptırdığı ve yüzünü bu yüzden yaşlanmadığı söylenmişti.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram'da Takipçi Satın Almanın Zararları Var mı?

Ebru Gündeş Instagram Hesabı

Bu söylemlerin artması üzerine ise artık Ebru Gündeş bir açıklama yapma gereği duydu. Instagram üzerinden açıklama yapan ünü şarkıcı 7 yaşına ait bir fotoğraf paylaştı. Çocukluk fotoğrafını paylaşan ve ardından “Botoks ve göğüs estetiğinden başka operasyon yaptırmadım” açıklamasını da yapan ünlü şarkıcı çocukluk fotoğrafıyla şimdiki resmi arasında ki benzerliğiyle de sosyal medyayı salladı. Bu sayede yüzüne hiçbir estetik yaptırmadığını dile getirmiş olan ünlü isim takipçilerinden de büyük oranda destek gördü. Daha önce yüzünde estetik olduğu iddialarını ilk ağızdan yalanlayan başarılı isim buna rağmen bazı takipçilerinde de eleştiri aldı. Kimi kullanıcılar inanmasa da çocukluk resmi ile şimdiki arasında ki benzerliği ünlü ismin bu konuda doğru söylediğini kanıtlar nitelikte. Bu paylaşım iddiaları biraz olsun susturur mu merak konusu.

“O Ses Türkiye” yarışmasıyla beraber popülerliğini iyice arttırmayı başaran Ebru Gündeş Instagram hesabından Müslüm Gürses ile ilgili paylaşımı büyük beğeni topladı. Ünlü ismin popülerliği ise özellikle sosyal medya hesaplarına yansıdı. Zira başarılı şarkıcı Instagram ve Twitter hesaplarında artık bir fenomen haline gelmeye başladı. Yarışmayla beraber takipçi sayısını da giderek arttıran ünlü isim ayrıca paylaşımlarıyla da gündem olmaya başladı. Doğal paylaşımlarıyla beğeni toplayan Ebru Gündeş’in son Instagram paylaşımı ise ünlü ismin takdir toplamasına neden oldu.

Zira son paylaşımında Ebru Gündeş 3 sene önce bugün hayatını kaybeden büyük usta Müslüm Gürses’i andı. Geçirdiği kalp rahatsızlıkları nedeniyle hastanede hayatını kaybeden ünlü sanatçı için paylaşım yapan Ebru Gündeş, Müslüm Gürses’in tam boy fotoğrafını paylaşarak “Büyük ustayı sevgi ve saygıyla anıyoruz” ifadelerini kullandı. Özellikle usta sanatçının hayranları tarafından büyük oranda beğeni alan Ebru Gündeş’in bu paylaşımına ise birçok mesaj gönderildi. Gelen mesajlara her hangi bir karşılık vermeyen ünlü isim ise konu hakkında başka bir açıklama yapmadı. Tüm bunlarla beraber ünlü ismin paylaşımına gelen yorumlarda diğer ünlü isimlerin Müslüm Gürses için her hangi bir paylaşım yapmadığını belirterek eleştiren mesajların olması gözlerden kaçmadı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/youtube/paylasim-satin-al

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Ebru Gündeş Instagram Satışını Kullanıyor
4.5 (89.57%) 324 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir