Instagram ünlüler

Ebru Gündeş De Instagram Satışını Kullanıyor

Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan ve sunulan yarışma programı O Ses Türkiye büyük ilgi görmeye devam ediyor. Artık elemelere kadar gelen yarışmada ilgi giderek artış göstermeye de başladı. Büyük oranda izlenme oranına sahip olan programın jüri üyeleri de büyük ilgi çekiyor. Özellikle 2 senedir jüri koltuğunda oturan Ebru Gündeş bu isimlerden biri olarak öne çıkıyor. Öyle ki Ebru Gündeş O ses Türkiye paylaşımları ile Instagram üzerinden büyük bir takipçi kitlesi de elde etmiş oldu. Bununla birlikte güzel şarkıcının sürekli O ses Türkiye hakkında paylaşımlar yapması takipçilerin yarışma hakkında ve yarışmacılar hakkında ki detayları öğrenmesini de sağlıyor.
Tüm bunların yanında Ebru Gündeş artık Instagram’ı çok daha etkili kullanıyor. Çünkü artık Ebru Gündeş’in yarışmada ve konserlerde giydiği elbiseler Instagram sayfası üzerinden satılıyor. Sistemin işleyişi tam bir Instagram satışı şeklinde. Ebru Gündeş’in giydiği kıyafetler detaylı fotoğrafları ile Instagram sayfasından paylaşılıyor. Beğenilen ürünleri almak isteyenler ise direk bağlantıdan elbiseleri satın alabiliyorlar. Alınan elbiseler ile ayrıca vakıflara da yardım yapılmış olunuyor. Böylece hem yardım yapmış hem de Ebru Gündeş’in giydiği kıyafetlere sahip olmuş oluyorsunuz. Büyük bir renk getiren sistemin şuan ki işleyişi ise oldukça başarılı. Bakalım uzun dönemde bu alanda Ebru Gündeş yeni atılımlar yapacak mı merak konusu.

Ebru Gündeş De Instagram Satışını Kullanıyor
4.5 (89.57%) 324 votes

Bir önceki yazımız olan Alman Futbolculara Yeni Yaptırımlar başlıklı makalemizde Alman Futbol takımı, Alman futbolcular ve Alman ligi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir