Instagram ünlüler

Ebru Gündeş Estetik İddialarını Instagram Paylaşımıyla Yalanladı

Son dönemin en popüler ünlülerinden biri olan Ebru Gündeş “O Ses Türkiye” yarışmasıyla beraber iyiden iyiye adından söz ettirmeye başladı. Yarışmada ara ara söylediği şarkılarla büyük beğeni toplayan ünlü şarkıcı bununla beraber yarışmada değiştirdiği imajıyla da gündeme oturmuştu. Güzelliğiyle büyük beğeni toplayan ve yüzüne operasyon yaptırdığı ileri sürülen Ebru Gündeş için birçok iddia ortaya atılmıştı. Ortaya atılan iddialara göre Ebru Gündeş’in örümcek ağı uygulaması yaptırdığı ve yüzünü bu yüzden yaşlanmadığı söylenmişti.

Bu söylemlerin artması üzerine ise artık Ebru Gündeş bir açıklama yapma gereği duydu. Instagram üzerinden açıklama yapan ünü şarkıcı 7 yaşına ait bir fotoğraf paylaştı. Çocukluk fotoğrafını paylaşan ve ardından “Botoks ve göğüs estetiğinden başka operasyon yaptırmadım” açıklamasını da yapan ünlü şarkıcı çocukluk fotoğrafıyla şimdiki resmi arasında ki benzerliğiyle de sosyal medyayı salladı. Bu sayede yüzüne hiçbir estetik yaptırmadığını dile getirmiş olan ünlü isim takipçilerinden de büyük oranda destek gördü. Daha önce yüzünde estetik olduğu iddialarını ilk ağızdan yalanlayan başarılı isim buna rağmen bazı takipçilerinde de eleştiri aldı. Kimi kullanıcılar inanmasa da çocukluk resmi ile şimdiki arasında ki benzerliği ünlü ismin bu konuda doğru söylediğini kanıtlar nitelikte. Bu paylaşım iddiaları biraz olsun susturur mu merak konusu.

Ebru Gündeş Estetik İddialarını Instagram Paylaşımıyla Yalanladı
4.5 (89.83%) 362 votes

Bir önceki yazımız olan Cem Yılmaz’dan 10 Milyon Takipçi Kutlaması başlıklı makalemizde Cem Yılmaz, Cem Yılmaz Instagram ve Instagram ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Sarah Stage Doğum Sonrası Fotoğrafları İle Dikkat Çekmeye Başladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir