Instagram ünlüler

Ebru Gündeş Instagram Paylaşımı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

“O Ses Türkiye” yarışmasıyla beraber popülerliğini iyice arttırmayı başaran Ebru Gündeş Instagram hesabından Müslüm Gürses ile ilgili paylaşımı büyük beğeni topladı. Ünlü ismin popülerliği ise özellikle sosyal medya hesaplarına yansıdı. Zira başarılı şarkıcı Instagram ve Twitter hesaplarında artık bir fenomen haline gelmeye başladı. Yarışmayla beraber takipçi sayısını da giderek arttıran ünlü isim ayrıca paylaşımlarıyla da gündem olmaya başladı. Doğal paylaşımlarıyla beğeni toplayan Ebru Gündeş’in son Instagram paylaşımı ise ünlü ismin takdir toplamasına neden oldu.

Zira son paylaşımında Ebru Gündeş 3 sene önce bugün hayatını kaybeden büyük usta Müslüm Gürses’i andı. Geçirdiği kalp rahatsızlıkları nedeniyle hastanede hayatını kaybeden ünlü sanatçı için paylaşım yapan Ebru Gündeş, Müslüm Gürses’in tam boy fotoğrafını paylaşarak “Büyük ustayı sevgi ve saygıyla anıyoruz” ifadelerini kullandı. Özellikle usta sanatçının hayranları tarafından büyük oranda beğeni alan Ebru Gündeş’in bu paylaşımına ise birçok mesaj gönderildi. Gelen mesajlara her hangi bir karşılık vermeyen ünlü isim ise konu hakkında başka bir açıklama yapmadı. Tüm bunlarla beraber ünlü ismin paylaşımına gelen yorumlarda diğer ünlü isimlerin Müslüm Gürses için her hangi bir paylaşım yapmadığını belirterek eleştiren mesajların olması gözlerden kaçmadı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/youtube/paylasim-satin-al

Ebru Gündeş Instagram Paylaşımı
4.5 (90.49%) 225 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Fotoğraf Gizleme başlıklı makalemizde instagram, Instagram gizleme ve Instagram Profil hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Videosunu Tersten Oynatma
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Ebru Gündeş Instagram Paylaşımı” üzerine bir düşünce

  1. Mustafa KASAP

    Rıza Zarrap'tan sonra bu kadını sevmemeye başladım. Halen çıkıpta iki kelime etmedi. Yazıklar olsun

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir