Ebru Polat Instagram Sayfası Üzerinden Uyardı

Ebru Polat Instagram Sayfası Üzerinden Uyardı

instagram takipçi satın al instatakipci

Birçok ünlü için herkesin bildiği gibi hayran sayfaları oluşturuluyor. Ebru Polat Instagram hesabının kopyalandığını, sahte hesaplara dikkat etmeleri gerektiği konusundan uyardı. Ünlüler için oluşturulan bu fan sayfaları sayesinde o ünlüye ait tüm bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Bununla birlikte ünlülerde hayranları ile bu sayfalar aracılığı ile buluşabiliyor. Ünlü isimler kendileri hakkında bu tarz fan sayfaları oluşturulmasından memnunken bu sayfalar ile ilgili sıkıntı yaşayan birçok ünlü de bulunuyor. Bu ünlülerden bir tanesi de son dönemde çıkardığı şarkılar ve fiziği ile oldukça fazla ilgi toplamayı başaran Ebru Polat.

Ebru Polat Instagram Hesabından Fan Sayfalarına Dikkat Etmelerini Söyledi

Kendisi için açılmış olan fan sayfasından haberdar olmadığını ve kendisi hakkında yanlış bilgiler verildiğinden yakınan ünlü isim kendisi hakkında açılan bu sayfalara Instagram üzerinden ser çıktı.

Hayranlarını oldukça sevdiğini dile getirerek söze başlayan ünlü isim kendisinin bu konu hakkında haberdar edilmeden bu tarz sayfaların açılmasının yanlış olduğunu belirtti. Yanlış bilgilerin verildiği bazı sayfaları eleştiren ünlü isim, bu tarz olayları yaşamak istemediğini ve bir daha böyle bir adım atılırken kendisine de danışılmasını istedi. Ünlü sime ise bu paylaşımdan sonra takipçileri de destek mesajları gönderdi.

Çıkardığı şarkılar ile gündemde kalmayı başaran ünlü isim Ebru Polat sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da çok konuşuluyor. Hemen her yaptığı paylaşım büyük beğeni alan isim daha önce Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla sevgilisi ile yüzük taktıklarını göstermiş ve bu mutlu anlarını takipçileri ile paylaşmıştı. Hayranlarından bu yönde büyük beğeni alan isme kısa sürede birçok mesajda gönderilmişti. Gelen tüm bu mesajların ardından ise Ebru Polat büttün hayranlarına teşekkür mesajı yayınlamıştı.

Ebru Polat Instagram Hesabı

Her şey bu şekilde mutlu giderken Ebru Polat son yaptığı paylaşım ile tüm bu mutluluğun son bulduğunu haber verdi. Söz konusu paylaşımda “Bundan sonra kimseye Eyvallahım yok.. Hem iş hem arkadaşlık.. İyi olana 5 katı, kötü olana 5 katı karşılık.. Kim ne hak ediyorsa fazlasını alacak benden… Yüzüğü de çıkarttım. Bundan sonraki hayatımızda herkese başarılar….” ifadelerini kullanan isim ayrıldığını böylece net bir şekilde ortaya koymuş oldu. Hayranlarını epey üzen karar sonrasında Ebru Polat gelen mesajlara karşılık vermezken ünlü ismin bundan sonra nasıl bir yol izleyeceği de merak konusu olmaya başladı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hileleri Nelerdir Resimli Anlatım Nasıl Kullanılır?

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-bot

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Ebru Polat Instagram Sayfası Üzerinden Uyardı
4.1 (82.35%) 17 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir