Ebru Polat sosyal medya

Ebru Polat Instagram Sayfası Üzerinden Uyardı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Birçok ünlü için herkesin bildiği gibi hayran sayfaları oluşturuluyor. Ebru Polat Instagram hesabının kopyalandığını, sahte hesaplara dikkat etmeleri gerektiği konusundan uyardı. Ünlüler için oluşturulan bu fan sayfaları sayesinde o ünlüye ait tüm bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Bununla birlikte ünlülerde hayranları ile bu sayfalar aracılığı ile buluşabiliyor. Ünlü isimler kendileri hakkında bu tarz fan sayfaları oluşturulmasından memnunken bu sayfalar ile ilgili sıkıntı yaşayan birçok ünlü de bulunuyor. Bu ünlülerden bir tanesi de son dönemde çıkardığı şarkılar ve fiziği ile oldukça fazla ilgi toplamayı başaran Ebru Polat.

Ebru Polat Instagram Hesabından Fan Sayfalarına Dikkat Etmelerini Söyledi

Kendisi için açılmış olan fan sayfasından haberdar olmadığını ve kendisi hakkında yanlış bilgiler verildiğinden yakınan ünlü isim kendisi hakkında açılan bu sayfalara Instagram üzerinden ser çıktı.

Hayranlarını oldukça sevdiğini dile getirerek söze başlayan ünlü isim kendisinin bu konu hakkında haberdar edilmeden bu tarz sayfaların açılmasının yanlış olduğunu belirtti. Yanlış bilgilerin verildiği bazı sayfaları eleştiren ünlü isim, bu tarz olayları yaşamak istemediğini ve bir daha böyle bir adım atılırken kendisine de danışılmasını istedi. Ünlü sime ise bu paylaşımdan sonra takipçileri de destek mesajları gönderdi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/tek-fotograf

Ebru Polat Instagram Sayfası Üzerinden Uyardı
4.1 (82.35%) 17 votes

Bir önceki yazımız olan Meltem Cumbul Instagram 'dan Paylaşımlı Doğum Günü Kutlaması başlıklı makalemizde Instagram ünlü isimler, Instagram ünlüler ve Sinem Kobal hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Joey Dorsey Galatasaray’a Veda Etti
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir