Instagram ünlüler

Ebru Polat Nişan Yüzüğünü Attı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Çıkardığı şarkılar ile gündemde kalmayı başaran ünlü isim Ebru Polat sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da çok konuşuluyor. Hemen her yaptığı paylaşım büyük beğeni alan isim daha önce Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla sevgilisi ile yüzük taktıklarını göstermiş ve bu mutlu anlarını takipçileri ile paylaşmıştı. Hayranlarından bu yönde büyük beğeni alan isme kısa sürede birçok mesajda gönderilmişti. Gelen tüm bu mesajların ardından ise Ebru Polat büttün hayranlarına teşekkür mesajı yayınlamıştı.

Her şey bu şekilde mutlu giderken Ebru Polat son yaptığı paylaşım ile tüm bu mutluluğun son bulduğunu haber verdi. Söz konusu paylaşımda “Bundan sonra kimseye Eyvallahım yok.. Hem iş hem arkadaşlık.. İyi olana 5 katı, kötü olana 5 katı karşılık.. Kim ne hak ediyorsa fazlasını alacak benden… Yüzüğü de çıkarttım. Bundan sonraki hayatımızda herkese başarılar….” ifadelerini kullanan isim ayrıldığını böylece net bir şekilde ortaya koymuş oldu. Hayranlarını epey üzen karar sonrasında Ebru Polat gelen mesajlara karşılık vermezken ünlü ismin bundan sonra nasıl bir yol izleyeceği de merak konusu olmaya başladı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-bot

Ebru Polat Nişan Yüzüğünü Attı
4.4 (88.71%) 363 votes

Bir önceki yazımız olan Gülben Ergen Instagram Anneler Günü Paylaşımı başlıklı makalemizde Anneler günü, Gülben Ergen ve Gülben Ergen Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Sinem Kobal Instagram Hesabına Gelen Düğün Tebrikleri İçin Teşekkür Mesajı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir