Instagram ünlüler

Ece Erken Eleştirilere Sert Çıktı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Evlendikten kısa bir süre sonra hamile kalan ünlü isim Ece Erken annelik heyecanını tatmış ve bebeğini büyük bir özlem sonucunda kucağına almıştı. Bebeği olur olmaz hemen her paylaşımında oğlu Eymen’e de yer veren Ece Erken hatta oğlu için olumsuz yorum yapan tüm kullanıcıları da engellemişti. Bununla birlikte Ece Erken gelen eleştirilerden sıkılmış olacak ki Instagram hesabı üzerinden uzunca bir sitem mesajı da yayınladı. Mesajında kullandığı ifadeler ise Ece Erken’in bebeği konusunda ne kadar hassa olduğunu bir kez daha ortaya koymuş oldu.

Söz konusu mesajda “Uçağı beklerken… Gereksiz yorum yapan, 1 – 2 kişiye cevabım. İzninizle evde sütümü sağdım çıktım. Rötar yapınca, elbisenin kenarından yine emzirdim de bundan size ne anlamadım. Ayrıca ‘Ece emzirmiyordur’ diyen kişiye Allah akıl fikir versin. Benim diğer annelerden farkım ne?” ifadelerini kullanan Ece Erken’in geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşıma gelen yorumlardan dolayı böyle bir mesaj yayınladığı da ortaya çıkmış oldu. Söz konusu paylaşımda ünlü isim uçak beklerken bebeği Eymen’i kucağına almış ve bu şekilde fotoğraflarını paylaşmıştı. Bu paylaşıma gelen yorumlar arasında da Ece Erken’in bebeğini emzirmediği yorumları yapılmış ve sert eleştirilere yer verilmişti. İşte bu olaydan sonra söz konusu açıklamayı yapmaya karar veren Ece Erken de epey kızmış olacak ki takipçilerine bu şekilde mesaj yayınlayarak cevap verdi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/coklu-fotograf

Ece Erken Eleştirilere Sert Çıktı
4.5 (90.88%) 57 votes

Bir önceki yazımız olan Rüzgar Erkoçlar Instagram Hesabı Adresi 2019 başlıklı makalemizde Instagram paylaşımları, Instagram ünlüler ve Rüzgar Erkoçlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Eda Taşpınar Instagram Paylaşımı İle Şaşırttı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir