Instagram ünlüler

Ece Erken Instagram Hesabını Gizli Hale Getirdi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Kısa süre önce bebeği Eymen’i kucağına alan ve annelik heyecanı yaşayan Ece Erken Instagram paylaşımları yapmaya başladı. Bebeği ile geçirdiği hemen her anı Instagram’dan paylaşmak isteyen ünlü isim artık çok daha fazla ilgi görür oldu. Tüm bunların yanında Ece Erken’in son zamanlarda yaptığı paylaşımlar ise bazı tartışmaların yaşanmasına neden oldu. Söz konusu tartışmaların en sonuncusu ise Ece Erken’in yemek paylaşım sonrası geldi.

Ramazan ayında yemek yaparken tadına bakması ve bu fotoğrafı Instagram hesabından paylaşması tepki çeken ünlü isim söz konusu paylaşıma gelen tepkilere nedeniyle ise bir açıklama yapmıştı. Yaptığı açıklamalarda “Bebeğini emzirdiğim için oruç tutmuyorum, Kaldı ki özel nedenlerim de olabilirdi (kadınsal) veya sağlıksal veya ruhsal… Bundan (yargılayanlara) size ne pardon?? Ben orucumu tutarken Rabbim size de sevap yazıyor mu? Lütfen insanları rahat bırakın. Fotoğrafta ne yemek ne özendirici bir durum var, ben zaten dikkat etmeye çalışıyorum… Akşama lafım zaten oruç tutanlara saygımdandı… Saygısızlık edenleri engelliyorum, sonra engelimi kaldır diye başka hesaplardan yazıyorlar…Lütfen birbirimize saygılı olalım, Müslümanlık hoşgörü ve saygı gerektirir.” İfadelerini kullanan ünlü isim sinirini alamamış olacak ki Instagram hesabını gizli konuma getirdi. Instagram’ı gizli yapan Ece Erken’e takipçileri birçok mesaj gönderirken ünlü ismin hesabını açıp açmayacağı ise merak konusu oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/twitter/takipci

Ece Erken Instagram Hesabını Gizli Hale Getirdi
4.4 (88.51%) 141 votes

Bir önceki yazımız olan Tinder Dev Bir Anlaşma İle Instagram Desteğini Aldı başlıklı makalemizde instagram, Tinder ve Tinder Instagram anlaşması hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Özge Özpirinçci Instagram Veda Mesajı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir