Ece Erken Instagram

Ece Erken Pilates İle Şaşırttı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Sancılı bir süreçten sonra kendisinden yaşça küçük sevgilisi ile nikah masasına turan Ece Erken kısa süre sonra da hamile kalmıştı. Hamileliği boyunca yaşadığı olaylarla bir türlü gündemden düşmeyen Ece Erken bu kez yaptığı Instagram paylaşımı ile oldukça çok konuşulmayı başardı. İlk kez annelik heyecanı yaşayan isim evlenmeden önce sürekli olarak pilates paylaşımları yapıyordu. Bu yönde sürekli zayıflayan ve fit bir vücuda ulaşan Ece Erken’e takipçileri de destek ve beğeni mesajlarını gönderiyordu.

Bununla beraber Ece Erken hamile kalmasından beri pilates paylaşımlarına da son vermişti. Ama son yaptığı paylaşım pilatesle ilgili olunca  takipçilerinden tepki gördü. Söz konusu paylaşımda pilates yaptığı gözlenen Ece Erken hamile hali ile oldukça zor hareketleri denemeye başladığı gözlendi. Bu paylaşımdan sonra kısa süre içerisinde birçok takipçi yaptığı bu paylaşımın yanlış olduğunu dile getirdi. Doğuma kısa süre içerisinde girecek olan Ece Erken’in bu derece zor hareketler yapmasının bebeğe zarar vereceğini düşünen birçok takipçi bu yönde eleştiriler gönderdi. Ece Erken konu ile ilgili her hangi bir açıklama yapmazken konuya ilişkin cevapları yine takipçiler verdi. Mutlaka doktora danışmış olduğu düşünülen Ece Erken’in bu kadar tepki çekmesinin gereksiz olduğunu düşünen bazı takipçiler ünlü isme destek verdi. Doğuma az bir süre kalan Ece Erken bu şekilde pilates yapmaya devam edecek mi merak konusu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek

Ece Erken Pilates İle Şaşırttı
4.5 (89.69%) 318 votes

Bir önceki yazımız olan Pelin Öztekin Son Hali İle Şaşırttı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Pelin Öztekin ve Pelin Öztekin Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Salih Uçan Roma’ya Instagram’dan Veda Etti
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Ece Erken Pilates İle Şaşırttı” üzerine bir düşünce

  1. Esengül

    Sabah programları bitti tabi yapacak birşey yok. Yorumculuk da pek tutmadı gibi. Yakında yeni bir programla gelir karşımıza

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir