Instagram ünlüler

Ece Erken Serkan Uçar İle Anlaşmaya Vardığını Instagram Hesabından Duyurdu

Son günlerde magazin basının da en sık gündeme gelen haberlerin başında Ece Erken ve Serkan Uçar evliliği var. Zira ünlü isimlerin evlilik süreci ayrı bir haber evlilikleri ayrı bir haber boşanma kararları ise ayrı bir haber olmuştu. Bebeği Eymen’i kucağına alan Ece Erken, son aldığı boşanma kararıyla gündeme gelmiş ve aralarında yaşanan tartışma epey bir gündem konusu olmuştu. Eşinden şiddet gördüğünü iddia eden Ece Erken boşanma dilekçesini de vermişti. Bu süreç içerisinde Ece Erken’e Serkan Uçar’ın ailesinden de birçok eleştiri ve hakaret dolu mesajlar gelmişti. Ünlü sunucu bu konuda açıklama yapmazken herkes ikilinin olaylı bir şekilde boşanacağını düşünmeye başlamıştı.

Ama işin sonu hiç beklendiği gibi bitmedi. Boşandıklarını dile getiren Ece Erken Instagram hesabından yaptığı paylaşımla boşanmalarının anlaşmalı olduğunu ve aralarında ki sorunları bebekleri için çözdüklerini dile getirdi. Söz konusu paylaşımda  “Karı koca olarak değil Eymen’in anne babası olarak devam etme kararı aldık. Yapılan hatalardan ders alındı, anlaşmalı boşanmaya imza attık. Her maddede anlaştık. Serkan ailesinin yaptığı talihsiz açıklamalar adına ailemden özür diledi.” İfadelerini kullanan ünlü sunucu böylece tüm iddialara rağmen aralarında ki anlaşmazlıkları çözdüklerini de dile getirmiş oldu. Ünlü ismin bu açıklamaları büyük beğeni alırken Instagram paylaşımını Ece Erken kısa süre sonra yeniden kaldırdı.

Ece Erken Serkan Uçar İle Anlaşmaya Vardığını Instagram Hesabından Duyurdu
4.5 (89.86%) 144 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Üzerinden Yapılan Satışa Sınırlama başlıklı makalemizde instagram, Instagram satış ve Instagram Üzerinden hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Emine Ün’den Kocasına Instagram Mesajı İle Destek Geldi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir