Ece Erken Instagram paylaşımları

Ece Erken Instagram Üzerinden Sevindirici Haberi Verdi

Geçtiğimiz aylarda Serkan Uçar ile evlenen ünlü sunucu Ece Erken Instagram aracılığı ile sürpriz evliliği gündeme düştü. Evliliğini de Instagram üzerinden dile getiren Ece Erken eşinin ailesi tarafından da büyük tepki çekmişti. Büyük olayların ardından evliliğinden vazgeçmeyen ce Erken ise şimdilerde annelik heyecanı yaşıyor.

Yine Instagram hesabı üzerinden anne olacağını duyuran ünlü sunucu bunu güzel bir mesajla takipçileri ile paylaştı. Mesajında “Bebeğimin cinsiyeti dün belli oldu, yine dualarınızı esirgemeyeceğinizi bildiğim ve sayenizde bol dualarla inşallah dünyaya gelecek bebeğimizin cinsiyeti erkek… Allah tamamına erdirsin, sağlıklı olsun, isteyen herkese versin” şeklinde ifadeler kullanan ünlü isim herkese teşekkür etti.

Ece Erken Eşinden Şiddet Gördüğünü İddaa ediyor

Son günlerde magazin basının da en sık gündeme gelen haberlerin başında Ece Erken ve Serkan Uçar evliliği var. Zira ünlü isimlerin evlilik süreci ayrı bir haber evlilikleri ayrı bir haber boşanma kararları ise ayrı bir haber olmuştu. Bebeği Eymen’i kucağına alan Ece Erken, son aldığı boşanma kararıyla gündeme gelmiş ve aralarında yaşanan tartışma epey bir gündem konusu olmuştu. Eşinden şiddet gördüğünü iddia eden Ece Erken boşanma dilekçesini de vermişti. Bu süreç içerisinde Ece Erken’e Serkan Uçar’ın ailesinden de birçok eleştiri ve hakaret dolu mesajlar gelmişti. Ünlü sunucu bu konuda açıklama yapmazken herkes ikilinin olaylı bir şekilde boşanacağını düşünmeye başlamıştı.

Ama işin sonu hiç beklendiği gibi bitmedi. Boşandıklarını dile getiren Ece Erken Instagram hesabından yaptığı paylaşımla boşanmalarının anlaşmalı olduğunu ve aralarında ki sorunları bebekleri için çözdüklerini dile getirdi. Söz konusu paylaşımda  “Karı koca olarak değil Eymen’in anne babası olarak devam etme kararı aldık. Yapılan hatalardan ders alındı, anlaşmalı boşanmaya imza attık. Her maddede anlaştık. Serkan ailesinin yaptığı talihsiz açıklamalar adına ailemden özür diledi.” İfadelerini kullanan ünlü sunucu böylece tüm iddialara rağmen aralarında ki anlaşmazlıkları çözdüklerini de dile getirmiş oldu. Ünlü ismin bu açıklamaları büyük beğeni alırken Instagram paylaşımını Ece Erken kısa süre sonra yeniden kaldırdı.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Pelin Karahan’dan Duygulandıran Bir Instagram Paylaşımı Geldi

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/facebook/post-fotograf-begeni/turk-bot

Ece Erken Instagram Üzerinden Sevindirici Haberi Verdi
4.4 (88.89%) 36 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Sosyal Ağları başlıklı makalemizde Instagram kullanımı, İnternet kullanımı ve Sosyal medya hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir