Ece Erken Instagram Üzerinden Sevindirici Haberi Verdi

Ece Erken Instagram Üzerinden Sevindirici Haberi Verdi

instagram takipçi satın al instatakipci

Geçtiğimiz aylarda Serkan Uçar ile evlenen ünlü sunucu Ece Erken Instagram aracılığı ile sürpriz evliliği gündeme düştü. Evliliğini de Instagram üzerinden dile getiren Ece Erken eşinin ailesi tarafından da büyük tepki çekmişti. Büyük olayların ardından evliliğinden vazgeçmeyen ce Erken ise şimdilerde annelik heyecanı yaşıyor.

Yine Instagram hesabı üzerinden anne olacağını duyuran ünlü sunucu bunu güzel bir mesajla takipçileri ile paylaştı. Mesajında “Bebeğimin cinsiyeti dün belli oldu, yine dualarınızı esirgemeyeceğinizi bildiğim ve sayenizde bol dualarla inşallah dünyaya gelecek bebeğimizin cinsiyeti erkek… Allah tamamına erdirsin, sağlıklı olsun, isteyen herkese versin” şeklinde ifadeler kullanan ünlü isim herkese teşekkür etti.

Ece Erken Eşinden Şiddet Gördüğünü İddaa ediyor

Son günlerde magazin basının da en sık gündeme gelen haberlerin başında Ece Erken ve Serkan Uçar evliliği var. Zira ünlü isimlerin evlilik süreci ayrı bir haber evlilikleri ayrı bir haber boşanma kararları ise ayrı bir haber olmuştu. Bebeği Eymen’i kucağına alan Ece Erken, son aldığı boşanma kararıyla gündeme gelmiş ve aralarında yaşanan tartışma epey bir gündem konusu olmuştu. Eşinden şiddet gördüğünü iddia eden Ece Erken boşanma dilekçesini de vermişti. Bu süreç içerisinde Ece Erken’e Serkan Uçar’ın ailesinden de birçok eleştiri ve hakaret dolu mesajlar gelmişti. Ünlü sunucu bu konuda açıklama yapmazken herkes ikilinin olaylı bir şekilde boşanacağını düşünmeye başlamıştı.

Ama işin sonu hiç beklendiği gibi bitmedi. Boşandıklarını dile getiren Ece Erken Instagram hesabından yaptığı paylaşımla boşanmalarının anlaşmalı olduğunu ve aralarında ki sorunları bebekleri için çözdüklerini dile getirdi. Söz konusu paylaşımda  “Karı koca olarak değil Eymen’in anne babası olarak devam etme kararı aldık. Yapılan hatalardan ders alındı, anlaşmalı boşanmaya imza attık. Her maddede anlaştık. Serkan ailesinin yaptığı talihsiz açıklamalar adına ailemden özür diledi.” İfadelerini kullanan ünlü sunucu böylece tüm iddialara rağmen aralarında ki anlaşmazlıkları çözdüklerini de dile getirmiş oldu. Ünlü ismin bu açıklamaları büyük beğeni alırken Instagram paylaşımını Ece Erken kısa süre sonra yeniden kaldırdı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/facebook/post-fotograf-begeni/turk-bot

Sancılı bir süreçten sonra kendisinden yaşça küçük sevgilisi ile nikah masasına turan Ece Erken kısa süre sonra da hamile kalmıştı. Hamileliği boyunca yaşadığı olaylarla bir türlü gündemden düşmeyen Ece Erken bu kez yaptığı Instagram paylaşımı ile oldukça çok konuşulmayı başardı. İlk kez annelik heyecanı yaşayan isim evlenmeden önce sürekli olarak pilates paylaşımları yapıyordu. Bu yönde sürekli zayıflayan ve fit bir vücuda ulaşan Ece Erken’e takipçileri de destek ve beğeni mesajlarını gönderiyordu.

Bununla beraber Ece Erken hamile kalmasından beri pilates paylaşımlarına da son vermişti. Ama son yaptığı paylaşım pilatesle ilgili olunca  takipçilerinden tepki gördü. Söz konusu paylaşımda pilates yaptığı gözlenen Ece Erken hamile hali ile oldukça zor hareketleri denemeye başladığı gözlendi. Bu paylaşımdan sonra kısa süre içerisinde birçok takipçi yaptığı bu paylaşımın yanlış olduğunu dile getirdi. Doğuma kısa süre içerisinde girecek olan Ece Erken’in bu derece zor hareketler yapmasının bebeğe zarar vereceğini düşünen birçok takipçi bu yönde eleştiriler gönderdi. Ece Erken konu ile ilgili her hangi bir açıklama yapmazken konuya ilişkin cevapları yine takipçiler verdi. Mutlaka doktora danışmış olduğu düşünülen Ece Erken’in bu kadar tepki çekmesinin gereksiz olduğunu düşünen bazı takipçiler ünlü isme destek verdi. Doğuma az bir süre kalan Ece Erken bu şekilde pilates yapmaya devam edecek mi merak konusu.

Kısa süre önce bebeği Eymen’i kucağına alan ve annelik heyecanı yaşayan Ece Erken Instagram paylaşımları yapmaya başladı. Bebeği ile geçirdiği hemen her anı Instagram’dan paylaşmak isteyen ünlü isim artık çok daha fazla ilgi görür oldu. Tüm bunların yanında Ece Erken’in son zamanlarda yaptığı paylaşımlar ise bazı tartışmaların yaşanmasına neden oldu. Söz konusu tartışmaların en sonuncusu ise Ece Erken’in yemek paylaşım sonrası geldi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır 2019

Ramazan ayında yemek yaparken tadına bakması ve bu fotoğrafı Instagram hesabından paylaşması tepki çeken ünlü isim söz konusu paylaşıma gelen tepkilere nedeniyle ise bir açıklama yapmıştı. Yaptığı açıklamalarda “Bebeğini emzirdiğim için oruç tutmuyorum, Kaldı ki özel nedenlerim de olabilirdi (kadınsal) veya sağlıksal veya ruhsal… Bundan (yargılayanlara) size ne pardon?? Ben orucumu tutarken Rabbim size de sevap yazıyor mu? Lütfen insanları rahat bırakın. Fotoğrafta ne yemek ne özendirici bir durum var, ben zaten dikkat etmeye çalışıyorum… Akşama lafım zaten oruç tutanlara saygımdandı… Saygısızlık edenleri engelliyorum, sonra engelimi kaldır diye başka hesaplardan yazıyorlar…Lütfen birbirimize saygılı olalım, Müslümanlık hoşgörü ve saygı gerektirir.” İfadelerini kullanan ünlü isim sinirini alamamış olacak ki Instagram hesabını gizli konuma getirdi. Instagram’ı gizli yapan Ece Erken’e takipçileri birçok mesaj gönderirken ünlü ismin hesabını açıp açmayacağı ise merak konusu oldu.

Evlendikten kısa bir süre sonra hamile kalan ünlü isim Ece Erken annelik heyecanını tatmış ve bebeğini büyük bir özlem sonucunda kucağına almıştı. Bebeği olur olmaz hemen her paylaşımında oğlu Eymen’e de yer veren Ece Erken hatta oğlu için olumsuz yorum yapan tüm kullanıcıları da engellemişti. Bununla birlikte Ece Erken gelen eleştirilerden sıkılmış olacak ki Instagram hesabı üzerinden uzunca bir sitem mesajı da yayınladı. Mesajında kullandığı ifadeler ise Ece Erken’in bebeği konusunda ne kadar hassa olduğunu bir kez daha ortaya koymuş oldu.

Söz konusu mesajda “Uçağı beklerken… Gereksiz yorum yapan, 1 – 2 kişiye cevabım. İzninizle evde sütümü sağdım çıktım. Rötar yapınca, elbisenin kenarından yine emzirdim de bundan size ne anlamadım. Ayrıca ‘Ece emzirmiyordur’ diyen kişiye Allah akıl fikir versin. Benim diğer annelerden farkım ne?” ifadelerini kullanan Ece Erken’in geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşıma gelen yorumlardan dolayı böyle bir mesaj yayınladığı da ortaya çıkmış oldu. Söz konusu paylaşımda ünlü isim uçak beklerken bebeği Eymen’i kucağına almış ve bu şekilde fotoğraflarını paylaşmıştı. Bu paylaşıma gelen yorumlar arasında da Ece Erken’in bebeğini emzirmediği yorumları yapılmış ve sert eleştirilere yer verilmişti. İşte bu olaydan sonra söz konusu açıklamayı yapmaya karar veren Ece Erken de epey kızmış olacak ki takipçilerine bu şekilde mesaj yayınlayarak cevap verdi.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Ece Erken Instagram Üzerinden Sevindirici Haberi Verdi
4.4 (88.89%) 36 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir