Elçin Sangu Instagram Hesabından İddaları Yalanladı

Elçin Sangu Instagram Hesabından İddaları Yalanladı

“Kiralık Aşk” adı verilen diziyle beraber bir anda büyük üne kavuşan Elçin Sangu Instagram hesabından hakkındaki iddalara cevap verdi. Elçin Sangu kısa süre içerisinde gerek sosyal medyanın gerekse de yazılı basının gündemine oturmuştu. Tıpkı bir dönem Meryem Uzerli’nin yakaladığı gibi bir ün yakalayarak ekranların aranan yüzlerinden biri haline geldi. Elçin Sangu tüm bu başarısıyla beraber son dönemde farklı iddialar ile gündem gelmeye başladı. Tıpkı Meryem Uzerli’de olduğu gibi tükenmişlik sendromu adı verilen bir hastalığa yakalandığı ve bu nedenle de diziyi bırakacağı iddia edilen güzel oyuncu hayranlarını epey bir üzmüştü.

Zira “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde de başarılı bir performans ortaya koymasına ve yıldız oyuncu olmasına rağmen Meryem Uzerli’nin de bu nedenden dolayı diziyi bıraktı. Ülkesine döndüğü biliniyor. Benzer bir durum ünlü isim için de mi yaşanacak ünlü oyuncu diziden ayrılacak mı derken ünlü isimden tüm bu iddialara yanıt olacak bir paylaşım geldi. Sağlık sorunları yaşadığı gerekçesiyle sete gitmediği yönünde iddialarına karşılık verdi. Instagram hesabından bir paylaşım yapan ünlü oyuncu Elçin Sangu, çekimlerden bir fotoğraf kullandı. Çekimlere katıldığını böylelikle bir kez daha göstermiş olan ünlü isim iddiaları ilk ağızdan da yalanlamış oldu. Konuya ilişkin ünlü isme birçok mesaj gönderilirken söz konusu paylaşım büyük oranda beğeni almayı da başardı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/twitter/retweet

Kiralık Aşk adı verilen dizi ile gündeme gelen ünlü oyuncu Elçin Sangu Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile yardım istedi. Elçin Sangu bir anda beklenmedik bir şekilde ünlüler dünyasına adım atmıştı. Son dönemin en gözde isimlerinden biri haline gelen ünlü oyuncu bir anda yakaladığı ün ile tükenmişlik sendromuna girdiği yönünde haberlere de konu olsa da ünlü oyuncu bu konuda hiçbir açıklama yapmamış ve dizisine de devam etme kararı almıştı. Diziye devam etme kararı almasıyla beraber sosyal medyada da en çok takip edilen ünlü isimlerden biri olmayı başaran Elçin Sangu son yaptığı paylaşımda ise bambaşka bir konu ile gündeme geldi. Zira ünlü isim yaptığı paylaşımda bu kez takipçilerinden yardım istedi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Instagram hesabı aracılığıyla paylaşım yapan Elçin Sangu söz konusu paylaşımında set ekibinde çalışan bir arkadaşlarına bir süredir ulaşamadıklarını dile getirdi. 1 haftadır arkadaşlarından haber alamadıklarını açıklayan bir paylaşım yapan ünlü isim paylaşımına da “Ekip arkadaşımız Emrah Çakır’a bir haftadır ulaşılamıyormuş. Görenlerin, duyanların 0535 739 44 82 / 0535 721 82 79 numaralı telefonlardan ailesine ulaşmaları rica olunur. Fotoğrafın altına yorum yapmak yerine lütfen olabildiğince paylaşıp yayalım…” ifadelerini ekledi. Elçin Sangu’nun bu paylaşımına sosyal medyadan da büyük ilgi gösterilse de kayıp olan set çalışanına ise hala ulaşılamadığının da bilgisi verildi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır 2019

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
4.4
108

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir