Instagram ünlüler

Elçin Sangu İddiaları Instagram Hesabından Yaptığı Paylaşımla Yalanladı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

“Kiralık Aşk” adı verilen diziyle beraber bir anda büyük üne kavuşan Elçin Sangu, kısa süre içerisinde gerek sosyal medyanın gerekse de yazılı basının gündemine oturmuştu. Tıpkı bir dönem Meryem Uzerli’nin yakaladığı gibi bir ün yakalayarak ekranların aranan yüzlerinden biri haline gelen Elçin Sangu, tüm bu başarısıyla beraber son dönemde farklı iddialar ile gündem gelmeye başladı. Tıpkı Meryem Uzerli’de olduğu gibi tükenmişlik sendromu adı verilen bir hastalığa yakalandığı ve bu nedenle de diziyi bırakacağı iddia edilen güzel oyuncu hayranlarını epey bir üzmüştü.

Zira “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde de başarılı bir performans ortaya koymasına ve yıldız oyuncu olmasına rağmen Meryem Uzerli’nin de bu nedenden dolayı diziyi bıraktığı ve ülkesine döndüğü biliniyor. Benzer bir durum ünlü isim için de mi yaşanacak ünlü oyuncu diziden ayrılacak mı derken ünlü isimden tüm bu iddialara yanıt olacak bir paylaşım geldi. Sağlık sorunları yaşadığı gerekçesiyle sete gitmediği yönünde iddialarına karşılık Instagram hesabından bir paylaşım yapan ünlü oyuncu Elçin Sangu, çekimlerden bir fotoğraf kullandı. Çekimlere katıldığını böylelikle bir kez daha göstermiş olan ünlü isim iddiaları ilk ağızdan da yalanlamış oldu. Konuya ilişkin ünlü isme birçok mesaj gönderilirken söz konusu paylaşım büyük oranda beğeni almayı da başardı.

Elçin Sangu İddiaları Instagram Hesabından Yaptığı Paylaşımla Yalanladı
4.4 (88.15%) 108 votes

Bir önceki yazımız olan Facebook 24 Saat Canlı Yayın Desteği Sunmaya Hazırlanıyor başlıklı makalemizde Facebook 24 Saat Canlı Yayın, Facebook 24 Saat Canlı Yayın Desteği ve Facebook canlı yayın hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Pınar Altuğ Elleri İle Oldukça Şaşırttı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir