Instagram fenomenleri

Ellie Farnfield Yaşadığı Olayla Sosyal Medyanın Fenomeni Oldu

Sosyal medya üzerinden haberleşme giderek yaygınlaşmaya başladı. Neredeyse her eve girmeye başlayan internet sayesinde en iyi haberleşme araçlarından biri haline de gelen sosyal medya kimi zaman oldukça ilginç olayların ortaya çıkmasına da neden oluyor. İşte bu şekilde bir olay geçtiğimiz günlerde İngiltere’de yaşandı. Konunun kahramanı olan Ellie Farnfield yoga dersine gitmek için trene bindi. Neden olduğu henüz bilinmeyen bir şekilde genç kadın trende rahatsızlandı. Trende kendinden geçen kız bir süre sonra kendine geldiğinde ise cebinde 10 Pound bir kahve bir not ile karşılaştı.

Söz konusu notta “Merhaba Elenaor. Umarım bunu okuduğunda kendini daha iyi hissediyor olursun. Trende fenalaştın ve ben seni indirdim. Kafanı vurmadın ancak ben senin nöbet yüzünden yere düştüğünü fark etmeden yürüdüğüm için bacağını biraz acıtmış olabilirim. Seninle burada kalıp bekleyemediğim için de özür dilerim. Buraya seni kendine getirmesi için bir bardak kahve ve eve taksiyle dönebilmen için 10 pound bırakıyorum. Üzerimde daha fazla para yok, umarım çok uzakta yaşamıyorsundur. Telefonunda kayıtlı olan numaralardan bazılarını ve hastaneyi aradım, yoldalar. Şu an yanında tren görevlileri var. Sana her şeyin en iyisini ve hızlı bir iyileşme süreci diliyorum. Sevgiler, Tom”. İfadelerinin yer aldığını gören genç kadın ise Tom’u bulabilmek için hemen harekete geçti. Söz konusu notun fotoğraflarını Instagram ve Facebook hesaplarında paylaşan Ellie Farnfield, bir anda sosyal medyanın fenomeni haline geldi. Hesaplarına oldukça büyük oranda ilgi gösterilmeye başlanan genç kazın henüz Tom’a ulaşamasa da sosyal medyada epey ses getirmeyi başardı. Konunun nasıl sonuçlanacağı ise merak konusu.

 


Bir önceki yazımız olan Beklenen Uygulama Instagram Boomerang Sonunda Yayınlandı başlıklı makalemizde instagram, Instagram Boomerang ve Instagram Boomerang uygulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir