Instagram futbolcular

Emenike Taraftarı Bir Kez Daha Kızdırdı

Fenerbahçe’ye büyük umutlar ile getirilen yıldız golcü Emenike bu sezon istediğini bir türlü sahaya yansıtamıyor. Gol atmakta sıkıntılar yaşayan ve bununla beraber sürekli tepki gören isim belki de en zor sezonlarından birini geçiriyor. Özellikle başarılı futbolcunun kendi sahalarında defalarca ıslıklanması ve taraftarın tepkisini çekmesi de bardağı taşıracak son damla olmuş olacak ki Emenike’nin transferi de gündeme gelmeye başladı. Her ne kadar son haftalarda biraz daha iyi performans sergilese de yine de taraftardan tepki gören isim sosyal medya paylaşımları ile de adından oldukça sık söz ettirmeye başladı.

Özellikle Balıkesirspor maçından sonra takım arkadaşı Raul ile birlikte Instagram paylaşımları yapan isim taraftarın iyiden iyiye hedefi haline geldi. Söz konusu paylaşımın içeriği taraftarı asıl kızdıran şey oldu. Galatasaray liderken ve Fenerbahçe son maçında 3 gol yemişken kadınlarla Reina’da eğlendiği görüntüleri kendi hesabından paylaşan futbolcu büyük tepki çekti. Söz konusu bu paylaşımın ardından bir çok eleştiri alan isim henüz eleştirilere bir cevap vermezken yönetimin bu konuda izni olup olmadığı da merak edilmeye başlandı. Zira eğer her hangi bir izin söz konusu değilse Emenike’yi ciddi cezalar bekleyebilir. Bu konu hakkında da yakın zamanda açıklama yapılaması bekleniyor. Zira taraftarın siyahi futbolcuya tepkisi dinecek gibi durmuyor.

Emenike Taraftarı Bir Kez Daha Kızdırdı
4.5 (89.9%) 418 votes

Bir önceki yazımız olan Gülben Ergen Başına Gelen Olayı Instagram’dan Anlattı başlıklı makalemizde Gülben Ergen, Gülben Ergen Instagram ve Instagram fenomenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir