Emine Ün’den Kocasına Instagram Mesajı İle Destek Geldi

Emine Ün’den Kocasına Instagram Mesajı İle Destek Geldi

instagram takipçi satın al instatakipci

Evlendikleri andan itibaren ekranlardan uzak kalmaya başlayan Emine Ün mutlu bir evlilik sürdürmeye devam ediyor. Oldukça mutlu bir evlilik sürdüren ünlü ismin son zamanlarda morali ise oldukça bozuk. Bu durumun nedeni ise Emine Ün’ün çok sevdiği eşinin tiroit kanserine yakalanması oldu. Bir süre önce eşinin bu hastalığa yakalandığını öğrenen Emine Ün eşine destek olmak için de elinden geleni yapmaya başladı. Kanser nedeniyle ameliyata girecek olan eşi için Instagram paylaşımı da yapan Emine Ün oldukça duygusal ifadeler kullandı.

Söz konusu paylaşımda eşi ile beraber çekilmiş bir fotoğrafını hesabına yükleyen Emine Ün; “İyileşecek benim kocam… Bana yaşattığı masal hiç bitmeyecek… O benim eşim, dostum, arkadaşım, yoldaşım, hayatımın parçası, aşkım, canım kocam… Bugün zor bir gün ikimiz içinde, onunda benimde mücadelesi… Ama atlatacağız, biz bunun da üstesinden geliriz elin elimde, gözlerim gözlerinde olduğu sürece hiçbir şey olmaz bize… Nazar değdi kısa bir süre önce doktorlar Troid K…… dedi ve hemen ameliyat… Her şey insanlar için tabii, ama ALLAH yanımızda biliyorum, şu anda o ameliyatta, önce Allah’a sonra Prof. Dr. Mete Düren’e emanet, ben ise dışarıda dualarımla çıkacağı anı bekliyorum, Allah’ımın izni ile hayırlı bir şekilde, birkaç saat sonra çıkacak inşallah… Bu arada bize moral veren, duyup bizi arayan yanımızda olan tüm sevdiklerimize, dostlarımıza da çok ama çok teşekkür ederiz… Böyle günlerde yüzümüzü gülümsettiğiniz için… Aşkım Seni Çok Seviyorum” ifadelerinin bulunduğu bir de mesaj yayınladı. Ayrıca bu paylaşımla ünlü isim kendilerine destek olan herkese de teşekkür etmiş oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/yorum/tek-fotograf/turk-bot

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Emine Ün’den Kocasına Instagram Mesajı İle Destek Geldi
4.5 (90.62%) 145 vote[s]

  1. Recep ÖZSOY

    Emine Ün instagram hesabı ile boşandığı kocasına yeni mesaj mı atmış tam anlamadım. Herhalde reklama ihtiyaç var bu sıralar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir