Instagram fenomenleri

Emirates Havayolu Instagram Paylaşımı İle Bir İlke İmza Attı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Sosyal medya verileri artık sosyal medya ile ilgili tüm gerçekleri ortaya koyuyor. Emirater Havayolu Instagram hesabı açmış ve aktif olarak sosyal medyada yer almaya başlamıştı. Zira son açıklanan verilere göre artık sosyal medya kullanıcı sayıları artık ülke nüfuslarını bile geride bırakmaya başladı. Hal böyle olunca birçok firma birçok kuruluşta sosyal medyaya büyük önem vermeye başladı. İşte bu firmalardan birisi de dünyanın en büyük havayolu şirketi olan Emirates Havayolu oldu. Dünya üzerinde pek çok ülkeye sefer düzenleyen havayolu geçtiğimiz yıl içerisinde aktif bir şekilde sosyal medya kullanmaya da başlamıştı.

Sürekli olarak Instagram hesabından paylaşımlar yapan dev firma son açıklamalara göre bir rekora da imza attı. Sadece yaptığı Instagram paylaşımlarıyla kısa bir süre içerisinde binlerce beğeni toplayan Emirates Havayolu şimdilerde Instagram fenomen oldu. Instagram üzerinden hali hazırda 1 milyon takipçiye ulaşan Emirates Havayolu şimdilerde en çok ilgi çeken Instagram fenomenlerinden biri haline geldi. Bununla beraber başarılı firmanın yakaladığı bu rekor bir ilk olarak da tarihe geçti. Zira daha önce hiçbir havayolu şirketinin bu kadar takipçiye ulaşabildiğine rastlanmamıştı. Yakalanan başarı için şirketten yapılan açıklamada ise sosyal medyanın daha aktif olarak kullanılmaya devam edeceği söylendi. Söz konusu firmanın sosyal medyada daha ne kadar yükseleceği ise merak konusu oldu. Zira bilet satışlarında da artık sosyal medyanın aktif olabileceği söyleniyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/oto-yorum

Emirates Havayolu Instagram Paylaşımı İle Bir İlke İmza Attı
4.5 (90.39%) 254 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Çoklu Hesap Testlerine Resmen Başladı başlıklı makalemizde instagram, Instagram Çoklu Hesap ve Instagram güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Gonca Vuslateri Instagram Paylaşımı Beğeni Topladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir