En İyi Erkek Parfümleri

En İyi Erkek Parfümleri

Kullanılan parfümlerin kişiyi tanıma da büyük bir izlenim sunduğu bilinirken buna uygun davranmaya çalışan erkeklerde en iyi erkek parfümleri arasından seçim yapmaya çalışır. Piyasada var olan parfümler arasından en doğru seçim ise kişinin kendisini tanımasıyla yapılabilir. Çünkü her ne kadar çok farklı kalitelerde parfümler var olurken kokusu, kalıcılığı, etkisi ve beklentiler belirleyici olmaktadır. Çok daha farklı baharatların esintilerine sahip parfümler kullanılabildiği gibi erkek parfümleri tavsiye edenler sade kokulu parfümleri de ön plana çıkarmaktadır. Peki, erkekler için hangi parfüm çeşitleri çok daha iyidir?

2020 Erkek Parfümleri

Genellikle mağazaya girilmesiyle başlayan parfüm kokusu esintileri kişinin ilgisini hemen çekerken bazen itici de gelebilir. Bundan ötürü öncelikli olarak parfümün hangi kaliteden olduğundan çok kişide uyandırdığı his önemli olmaktadır. Burada öne çıkan unsur ise parfümden beklentidir. Çok daha dikkat çekici olmak için farklı parfümler kullanılabileceği gibi aynı zamanda sportif bir görünümü tamamlaması açısından da erkek parfümleri tercih edilebilir. Hafif bir narenciye kokuş ise iş ortamlarında çok daha iyi sonuçlar verebilir.

  • Parfümde Kalıcı Etki

Parfüm seçimlerinde etkinin kalıcı olup olmayacağı önemlidir. Yoğun esanslı parfümler çok daha maliyetli olmasına karşın Eau de parfüm kullanımları bu açıdan idealdir. Daha uzun süre etkisini gösterir ve kişinin burada olduğunu belli eder. Eau de cologne ise kullanılan malzemelere göre maliyetinden taviz verir. (Vikipedi)

  • Baş Döndüren Parfüm Kokusu

2020 yılında baharat kokulu erkek parfümleri öne çıkmış durumdadır. Modaya yön verenler için daha fresh bir hava yakalandığı da söylenir. Gün içerisinde çok farklı parfüm kokuları seçilebilirken iş ya da özel davetlerde dahi parfümler kokularına göre ayrılır. Ayrıca mevsimden mevsime kullanımlarda da yine kokular etkilidir. Yaz aylarında daha hafif kokulu bir parfüm iyi seçim olacaktır. 2020 yılının bahar ayları için ise koyu parfümler kullanılır. Gece saatlerinde ise seksi kokulu bir parfüm kalıcılığı sayesinde etkisini gösterecektir. Cilt üzerinde çok daha uzun süre bulunması ise Loris parfümlerini öne çıkarır. Hemen her cilt tipine uygun olan Loris Parfüm Frequence Serisi E-19 2020 yılının başından beri çokça kullanılır. Miskle özel bir karışım olan gül ve sedir etkisi odunsu havayı yansıtır.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: İçerik Pazarlaması Nedir?

  • Baharatlı Erkek Parfümleri

Loris Parfüm Frequence Serisi E-22 ise limon, tarçın, kakule, amber gibi baharatların etkisinde bir parfümdür. 2020 en güzel erkek parfümleri arasında olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Zengin nota uyumlu olduğu bilinirken tarçının tadıyla limonun serinliği yaz aylarında da ideal etki sunar.

en iyi erkek parfümleri

Aromatik Parfümler Hangileri?

Erkek tenine uygun olan E-82 vanilya, ananas, adaçayı ve sedir dörtlüsünden oluşan bir aroma vaat eder. En iyi erkek parfümleri için kullanılabilir olurken enerjik yapılı ananasla adaçayının aroması arasındaki güçlü bağ, tılsım yaratır.

Yaz Parfümü Erkek Seçimleri

Yaz aylarında çok daha sade kokulu erkek parfümleri kullanılmaktadır. Günün her saatine uygun Loris Parfün Frequence Serisi E-197 tercih edilebilir. Aynı zamanda kadınlar tarafından beğenilmesi bakımından da fresh bir hava yakalanması ayırt edicidir. Misk, sedir ve vetiver bu açıdan değerlendirilebilir kokulardır. Bergamotlu parfümler ise 2020 yılı yaz ayı için olmazsa olmazlardandır.

Genel konular hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz kategorimizi takip ederek güncel konuları takip edebilirsiniz.

Parfüm Nedir?

Parfüm yüzyıllardır kullanılmakta olan güzel kokma aracıdır. Eski tarihten itibaren bitkilerden, karışımlardan yararlanarak yapılmış ve hiçbir zaman eskimeden günümüze kadar kullanımı devam etmiştir.

Parfüm Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Bir parfüm alırken pek tabii ilk olarak kokusuna dikkat edilmelidir. Rahatsız etmeyecek bir koku tarzı seçilmelidir. Ayrıca parfümün kalıcılığı ve mevsime uygun olup olmadığıda çok önemlidir.

En İyi Erkek Parfümleri Nelerdir?

Parfüm alırken kafanızın karışması gayet normaldir. Çünkü piyasada gerçekten binlerce çeşit ürün bulunmaktadır. Sizler için derlediğimiz blog yazımızdan yararlanarak bu konu hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Genel hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Genel
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir