En İyi Kadın Parfümleri

En İyi Kadın Parfümleri

2020 yılı özelinde etkileyici kadın parfümleri bazen sade kullanılırken bazen bir aksesuar olarak da tamamlayıcı öğedir. Trend haline gelmiş parfümlerin seçimleri oldukça zor olurken kişisel hususlar ise belirleyici olur. Sizlerde kolaylıkla karakterinizi ortaya çıkaran ve amacını belli eden parfümler kullanabilir, çok daha şık ve etkileyici görünebilirsiniz. Bir kadının imzası dahi olabilecek parfümler hemen her yerde dikkat çeken ilk unsurdur. Bunun bilinciyle karakter ortaya koyması da büyük öneme sahiptir. Peki, en iyi kadın parfümleri 2020 yılı için hangileridir?

En Çok Tercih Edilen Bayan Parfümleri

  1. Chanel Coco Mademoiselle

Yeni yılla birlikte başlanan trend haftaları devam ederken klasikleşmiş kadın parfümlerinden birisi şüphesiz ki Chanel Coco Mademoiselle olur. Tasarıma bakıldığında şık duruş sergileyen pembe renkli parfüm, iş kadınlarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Portakal ağacı çiçeği ve bergamot hem hafif ve rahatlatıcı olurken hem de misk otu içeriğini ortaya çıkarıyor.

  • Yves Saint Laurent Libre

2020 trend parfüm kokuları özelinde yer alan en iyi kadın parfümleri listesindeki Yves yine lavanta ve feminen kokuları barındırıyor. Zarif şişesiyle yıl boyunca taze kullanılabilir. Özellikle kokusuyla etkili olurken kalıcılık anlamında da en iyilerdendir. (Viki)

  • Lancome Idole

2019 yılında adından söz ettirmeye başlayan Lancome Idole 2020 ile birlikte en güzel kadın parfümleri sıralamasında. Özellikle kendine güvenen kadınlara hitap eden yönüyle etkileyici bir koku sunuyor. Günün her saatinde her davet için kullanılabilir olması da düşünmeden alınmasını beraberinde getiriyor. Sizlerde fresh bir kokuya sahip parfüm isterseniz ilk seçeceğiniz olacaktır.

  • Estee Lauder Beautiful Belle

Özel davetlerde tereddüt etmeden kullanılabilecek olan özgün koku notalarına sahip parfüm, etkili kadın parfümleri özelinde de rahatlıkla değerlendirilebilir. Gül yaprakları, armut çiçeği ve mimoza bulundurması, enerji vermesi açısından da değerlidir.

en iyi kadın parfümleri

Hafif Kadın Parfümleri

Çiçeksi yapısından ötürü odunsu özellikli olan Hermes Twilly d’Hermes Eau Poivree kullanıma uygundur. Yaz ayları için ideal taze kokuludur. Hafif kadın parfümleri isteyenler için gonca gül ve baharatlı yapısı tazelik sunar. Bunların dışında çiçeksi kokuları sevenler için Gucci Bloom Ambrosia di Fiori ilk seçimlerden olabilir. Çiçek bahçesinde geziye çıkmış kokusu verirken etrafın çok daha ilgili olması sağlanabilir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: İçerik Pazarlaması Nedir?

En İyi Yaz Parfümleri Kadın

Yaz aylarına uygun olması açısından bakıldığında hafif ve taze çiçek kokularına sahip parfümler ilk sıralardadır. Kalıcılığı daha yoğun olmasına gerek yoktur. Seksiliğin ön planda çıkarılmasına yardımcı olan afrodizyak etkili kadın parfümleri ise hemen her an kullanılabilir. Erkeklerin dikkatini çekmek isteyenler için ideal parfümler var olmakla birlikte gece davetlerde de yine yoğun kalıcılığa sahip ürünler kullanılmaktadır. Saat, çanta ya da ayakkabı gibi elbiseleri tamamlayan bir aksesuar olarak da kadın parfümleri kullanılmaktadır. Bu açıdan da değerlendirme yapılması, kişisel zevkler ve var olan koşullar doğru seçimleri ortaya çıkaracaktır.

Genel konular hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz kategorimizi takip ederek güncel konuları takip edebilirsiniz.

Parfüm Nedir?

Parfüm yüzyıllardır kullanılmakta olan güzel kokma aracıdır. Eski tarihten itibaren bitkilerden, karışımlardan yararlanarak yapılmış ve hiçbir zaman eskimeden günümüze kadar kullanımı devam etmiştir.

Parfüm Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Bir parfüm alırken pek tabii ilk olarak kokusuna dikkat edilmelidir. Rahatsız etmeyecek bir koku tarzı seçilmelidir. Ayrıca parfümün kalıcılığı ve mevsime uygun olup olmadığı da çok önemlidir.

En İyi Kadın Parfümleri Nelerdir?

Parfüm alırken kafanızın karışması gayet normaldir. Çünkü piyasada gerçekten binlerce çeşit ürün bulunmaktadır. Sizler için derlediğimiz blog yazımızdan yararlanarak bu konu hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Genel hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Genel
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir