En İyi Netflix Dizileri

En İyi Netflix Dizileri

İşte 2021 yılının en iyi Netflix dizileri. Halihazırda Türkiye’de de hızlı abonelik sistemiyle milyonlarca kişiye hizmet veren dijital platform Netflix dizileri ile adından söz ettiriyor. Hemen her gün istenilen tüm kategorilerde son derece makul fiyatlara dizi izleme şansı bulunmaktadır. Aylık ödeme yapılarak sınırsız bir dizi kapasitesine sahip olması, işleyişlerin hızlı olması ve pratik çözümleriyle en iyi platformların başında gelmektedir. Televizyondan kurtulmak isteyenler için iyi bir alternatif olurken Netflix dizi önerisi listesini sizler için hazırladık.

Netflix Dizileri En İyi Listesi

  • Stranger Things

80li yıllarda geçen bir konuyu esas olan Netflix dizisi Stranger Things, kaybolan arkadaşlarını aramaya devam eden üç çocuğun hikayesini sunuyor. Özellikle esrarengiz durumlarla sürpriz sonların yaşanması dizinin bir anda çok geniş kitlelerce izlenmesini beraberinde getirdi. Bilim kurgu sevenler için en iyi Netflix dizileri arasındaki yerini de şimdiden aldı. Dizinin üçüncü sezonu da oldukça heyecanlı.

  • Black Mirror

İlk olarak 2011 yılında yayınlanmaya başlanan Black Mirror, her bölümünde farklı bir senaryoya bağlı bağımsız olaylar yaşanır. Oldukça heyecanlı ve polisiye yönleriyle fantastik öğeler iç içedir.

  • La Casa De Papel

Şüphesiz ki Netflix dizi önerileri deyince akla gelen ilklerden olan İspanyol La Casa De Papel 2021 yılında da oldukça iddialı. Profesör takma isimli bir kişinin etrafında topladığı ve eğittiği kişilerle yaptığı soygunlar konu alınıyor. Oldukça akıllıca kurgulanmış planlar çerçevesinde İspanya Merkez Bankası özelinde birtakım olaylar yaşanır. Yeni sezonu başlayan La Casa De Papel en iyi Netflix dizisi olarak da birçok eleştirmenden tam not almayı başarmıştır.

  • Peaky Blinders

İngiltere merkezli bir suç çetesinin başında yükselmeyi arzulayan Tommy Shelby ile 1.Dünya Savaşı çerçevesine oturtulmuş bir senaryoya sahiptir. Tarihsel altyapı bakımından çok kaliteli olan Netflix dizisi hemen herkes tarafından beğeniyle takip edilmektedir. (IMDB List)

en iyi netflix dizileri

Netflix Dizileri Türk

Hakan Muhafız istediği etkiyi yaratmaktan uzak görülse de Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger ve Melisa Şenolsun kadrosuyla Atiye 2021 yılına damga vurmuştur. Göbeklitepe merkezli olmasının yanı sıra hem fantastik hem de aksiyon öğeleri bulunur. Kendi geçmişiyle ilgili sırlara sahip olmasına karşın bir türlü bunlara ilişkin açıklamalar yapamayan Atiye, sonrasında arkeolojik sit alanı çalışmalarıyla geçmişine yolculuk yapar. Kendisine keşfetme yolculuğunda yanında ise arkeolog Erhan’ı bulur. Hemen Netflix dizileri izle diyerek Atiye bölümlerine başlayabilirsiniz. İkinci sezon çalışmaları tüm hızıyla devam ederken yakın bir zamanda geleceğinin haberleri de dile getirilmektedir. Türk Dizileri açısından önemli bir başarı sağladığı herkesin ortak kanaati olurken birçok farklı projenin olacağı da söyleniyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Web Sitenizde Virüs Var mı?

Netflix Fantastik Dizileri

Lucifer fantastik kategorisinden hoşlananlar için oldukça iyi bir seçimdir. İnsan kılığına girerek Los Angeles kentine yerleşen şeytan konu alınırken gece kulübündeki maceraları da izlemeye değerdir. Komediye kaçan unsurları da var olurken tam anlamıyla kusursuz bir senaryoya sahip olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır.

Genel konular hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz kategorimizi takip ederek güncel konuları takip edebilirsiniz.

Netflix Nedir?

Netflix; Film, Dizi, Belgesel gibi kategorilerdeki çeşitli içeriklerin üyeler ile online olarak paylaşıldığı bir platformdur. Her gün yeni içerik izleyici ile paylaşılmaktadır.

Netflix Filmleri İnternetsiz İzlenebilir mi?

Netflix platformuna üye olan izleyiciler içerikleri internet üzerinden indirip belli bir süre içerisinde offline şekilde izleyebilmektedirler. Aynı anda indirilebilecek içerik açısından sınır bulunmaktadır.

Netflix Ücretli mi?

Netflix aylık ücret sistemine bağlı olarak çalışan bir platformdur. Üyeler aylık ücret ödemek sureti ile içeiklerden yararlanabilir ve indirme yapıp izleyebilir.

Ücretsiz Netflix Kullanılabilir mi?

Netflix ücretsiz olarak deneme sürümü ile kullanılabilir. Başka bir seçenek bulunmaz.

Netflix Filmlerinde Reklam Var mı?

Netflix filmleri içerisinde herhangi bir reklam bulunmamaktadır.

Netflix 4 Kişilik Paket Var mı?

Netflix üzerinde yer alan en büyük paket aynı anda 4 kişi tarafından kullanılabilmektedir.

Genel hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 51 Ortamala: 5]
Genel
Enes Bulut

Yazılar: 1640

Ben Enes Bulut, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Reklamcılık bölümünü tamamladıktan sonra İçerik Yazarlığı ve Editörlük alanına yöneldim. Bu alanda yaklaşık 6 yıldır Instatakipci.com bünyesinde çalışıyorum. Sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlık alanım olmak üz...

Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir