Instagram gündem

Endonezyalı Ve Türk Instagram Kullanıcıları Bali’de Buluştu

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram son dönemin en popüler sosyal medya uygulamalarından biri. Hatta Instagram’ın bu konuda ilk üçe girdiğini söylemek gerekiyor. Hal böyle olunca Instagram tanıtım alanında da en çok başvurulan alanlardan biri oldu. Görsel yönünün ön planda olması ve görselliğiyle kişilere hitap etmesi de tabi ki bu işi biraz daha kolay hale getiriyor. Durum böyle olunca kişi, firma, şehir ve hatta birçok ülke tanıtımı içinde Instagram tercih ediliyor. İşte bu tip bir organizasyon yapmak için Türk ve Endonezyalı kullanıcılarda bir araya geldi.

Düzenlenen etkinlikte birçok Türk Instagram fenomeni ve Endonezyalı fenomenler Bali’de bir araya geldi. Beraber ülke tanıtımı yapmak için düzenlenen etkinlikten yeni bir ortaklıkta ortaya çıktı. Hem Endonezya’nın hem de ülkemizin tanıtımı için yapılan etkinlik sonucunda fenomenlerce yeni bir tanıtım haritası çıkarıldı. Yapılan görüş alışverişleri sonucunda özellikle turisttik bölgelerin tanıtımı için anlaşıldı. Bir ilk özelliğini taşıyan etkinliğin nasıl sonuç vereceği ise merak konusu. Zira daha önce bu tarz bir etkinliğin çok fazla düzenlenmediğini biliyoruz. Yapılan tanıtım organizasyonu sonrasında ne gibi sonuçlar alınır bilinmez ama böyle devam ederse birçok konuda Instagram öncelik sahibi olacak gibi. Sadece yapılan bu etkinlik bile Instagram’a ne kadar önem verildiğini net bir şekilde gösteriyor.

Endonezyalı Ve Türk Instagram Kullanıcıları Bali’de Buluştu
4.5 (89.17%) 144 votes

Bir önceki yazımız olan Galatasaraylı Basketbolcu Instagram Paylaşımıyla Ortalığı Karıştırdı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Joey Dorsey ve Joey Dorsey Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Mavi Tik İlginç Sonuç
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir