Enerjisa Çalışma Saatleri

Enerjisa Çalışma Saatleri

Türkiye’nin her ilinde elektrik dağıtım ve hizmetlerini karşılayan Enerjisa kurumu vatandaşların gün içerisinde en çok gittikleri kurumlar arasında yer alıyor. Vatandaşlar elektrik faturası ödeme, elektrik faturası sorgulama ve fatura sahibi değişikliği yapma gibi pek çok işlemlerini Enerjisa üzerinden gerçekleştiriyorlar. Enerjisa kurumu ülkemizdeki her vatandaşın elektrik hizmetlerini gerçekleştiren önemli bir kurum olarak biliniyor. Gün içinde elektrik hizmetlerini gerçekleştiren vatandaşlar Enerjisa çalışma saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlar. Bunun yanı sıra anlık elektrik arızaları veya kesintileri gibi durumlarda Enerjisa müşteri hizmetleri hattı üzerinden bildirim veya şikâyette bulunabiliyorlar. Enerjisa mesai saatleri, Enerjisa iletişim bilgileri ve enerjisa telefon numarası gibi bilgileri merak ediyorlar. Bu yazımızda Enerjisa mesai saatleri ve enerjisa müşteri hizmetleri hatları hakkında merak ettiğiniz bilgileri ayrıntılı olarak derledik.

Enerjisa Hangi Günler Hizmet Veriyor?

Vatandaşların elektrik hizmetlerinin tümünü gerçekleştiren Enerjisa kurumu gün içerisinde en çok yoğun olan kurumların başında geliyor. Her gün yüz binlerce vatandaş Enerjisa kurumuna giderek gerek elektrik faturası işlemlerini gerekse elektrik arızası hizmetlerini kurum üzerinden gerçekleştiriyorlar. Enerjisa mesai saatleri bu nedenle vatandaşlar açısından büyük önem arz ediyor. Enerjisa çalışma saatleri şu şekilde:

  • Sabah saat 09.00 ve öğlen saat 12.30 arasında hizmet vermektedir.
  • Saat 12.30 ile 13.30 arasında yemek molası verilmektedir.
  • Öğlen 13.30 ile 17.00 arasında hizmet vermektedir.

Hafta sonlarıysa Enerjisa kurumları hizmet sunmuyor. Bunun yanı sıra resmî tatillerin olduğu günlerde enerjisa çalışma saatleri arasında bulunmuyor. (Vikipedi)

enerjisa çalışma saatleri

Enerjisa Müşteri Hizmetleri

Enerjisa müşteri hizmetleri hattı Enerjisa müşterilerinin şikayetlerini ya da elektrik arızası gibi durumlarda geri bildirimlerini alan mercii olarak biliniyor. Vatandaşlar ani elektrik kesintiler ya da elektrik arızaları gibi durumlarda Enerjisa telefon numarası üzerinden Enerjisa müşteri hizmetleri hattına bağlanabiliyor. Bunun yanı sıra Enerjisa kurumuyla alakalı yaşadıkları sorunlarda da enerjisa iletişim numaraları sayesinde şikâyet ve geri bildirimlerde bulunabiliyorlar. Enerjisa müşteri hizmetleri telefon numaraları dağıtım ve arıza numaraları olarak ikiye ayrılıyor. Enerjisa telefon numarası arıza bildirimi için 186 ve dağıtım işlemleri için 444 4 372 numarası olarak biliniyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Adliye Çalışma Saatleri

Çalışma saatleri kategorimiz ile firmaların çalışma saatlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Enerjisa Nedir?

Enerjisa Türkiye’de enerji dağıtım sektöründe hizmet vermekte olan özel bir kuruluştur. Ülkemizde genel olarak Elektirik dağıtım hizmetleri yapmaktadır.

Enerjisa Kime Aittir?

Enerjisa, Sabancı Holding ve E.ON Holding tarafından eşit hisse paylaşımı ilkesiyle kurulmuş olan bir şirkettir. Enerjisa 2018 yılında Borsa İstanbul’a açılmış ve işlem görmeye başladı.

Enerjisa Aboneliği Ne İşe Yarar?

Enerjisa aboneliği, ev ve işyerlerine elektrik bağlanmasını isteyen tüm müşteriler için olası bir şeçenektir. Enerjisa abonesi olarak, elektirk dağıtım hizmetlerinden yararlanabilir ve güvenilir bir kuruluştan hizmet alabilirsiniz.

Nasıl Yapılır hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir