Instagram hesapları

Engin Baytar Instagram Para Saçtı

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray’da kadro dışı kalan Engin Baytar Instagram paylaşımı ile gündeme gelmişti. Diğer takım arkadaşları ile birlikte lüks bir arabanın içerisinde para saçarken görüntülenen Engin Baytar, büyük bir ses getirmişti. Durumdan sonra Engin Baytar hemen bir televizyon programına katılarak açıklamalarda bulunmuştu. Yaptığı açıklamada “Şaka amaçlıydı… O paralarla A2 takımdaki bazı gençlere otomobil alacaktık” şeklinde ifadelere yer veren Engin Baytar sözünü tuttu.

Konuya Açıklık Getirmek İsteyen Engin Baytar Instagram Hesabından Sözünü Tuttu

Geçtiğimiz günlerde topladıkları para ile futbolcular için yeni bir araba alan Engin Baytar, arabayı alırken kameralara yansıdı. Sözünü yerine getirmesine rağmen Engin Baytar’ın yaptığı hareket hala unutulmadı. Bu konuda özellikle sosyal medya üzerinden çok daha fazla tepki gösteren kullanıcılar bulunuyor. İlerleyen zamanlarda bu olay unutulur mu yada Engin Baytar haklı bulunur mu bilinmez ama şuan için böyle bir durum söz konusu gibi gözükmüyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/aylik-otomatik

Engin Baytar Instagram Para Saçtı
4.4 (88.67%) 166 votes

Bir önceki yazımız olan Twitter Twitpic Şok Açıklaması başlıklı makalemizde Instagram benzeri uygulamalar, Instagram kullanımı ve Sosyal medya hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Kullanım Alışkanlıkları ndan Yaş Analizi Yapıldı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir