Instagram hesapları

Engin Baytar Sözünde Durdu

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray’da kadro dışı kalan Engin Baytar yaptığı Instagram paylaşımı ile gündeme gelmişti. Diğer takım arkadaşları ile birlikte lüks bir arabanın içerisinde para saçarken görüntülenen Engin Baytar, büyük bir ses getirmişti. Durumdan sonra Engin Baytar hemen bir televizyon programına katılarak açıklamalarda bulunmuştu. Yaptığı açıklamada “Şaka amaçlıydı… O paralarla A2 takımdaki bazı gençlere otomobil alacaktık” şeklinde ifadelere yer veren Engin Baytar sözünü tuttu.

Geçtiğimiz günlerde topladıkları para ile futbolcular için yeni bir araba alan Engin Baytar, arabayı alırken kameralara yansıdı. Sözünü yerine getirmesine rağmen Engin Baytar’ın yaptığı hareket hala unutulmadı. Bu konuda özellikle sosyal medya üzerinden çok daha fazla tepki gösteren kullanıcılar bulunuyor. İlerleyen zamanlarda bu olay unutulur mu yada Engin Baytar haklı bulunur mu bilinmez ama şuan için böyle bir durum söz konusu gibi gözükmüyor.

Engin Baytar Sözünde Durdu
4.4 (88.67%) 166 votes

Bir önceki yazımız olan Twitter’dan Şok Twitpic Açıklaması Geldi başlıklı makalemizde Instagram benzeri uygulamalar, Instagram kullanımı ve Sosyal medya hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  İrem Derici’den Dövme Paylaşımı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir