Instagram ünlüler

Engin Hepileri ve Beyza Şekerci Evlilik Yolunda İlk Adımlarını Attı

Instagram üzerinden yapılan paylaşımlar artık neredeyse haber değeri bile taşır hale geldi. Öyle ki birçok ünlü ismin yaptıkları paylaşımlar aynı zamanda kendileri hakkında bir haber niteliği taşıyor. Son zamanlarda bu yönde birçok evlilik ya da boşanma haberini de bu şekilde paylaşımlarla öğrenir olduk. Bu durumun son örneği de ünlü oyuncu Engin Hepileri’den geldi. Uzun süredir birlikte olan Engin Hepileri ve Beyza Şekerci nişanlandı. İkili Engin Hepileri’nin evlilik teklifi yapmasından sonra kısa süre içerisinde nişanlanma kararı aldı.

Sade bir nişan töreni yapan ünlü çifte arkadaşları da büyük destek oldu. Oldukça güzel görüntülerin yer aldığı nişanda evlilik yolunda ilk adımı atan çiftin yüzüklerini ise “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde ki performansı ile akıllara kazınan Halit Ergenç taktı. Tüm bu anları fotoğraflayan ünlü isimler ise geceden güzel kareleri Instagram hesapları üzerinden paylaştı. Bergüzar Korel gibi ünlü isimlerinde katıldığı geceye ilişkin Instagram paylaşımlarına gelen yorumlar ise oldukça dikkat çekici oldu. Özellikle Engin Hepileri’nin takipçileri ikiliye bir ömür boyu mutluluklar diledi. Kısa süre içerisinde nişanlanan çiftin düğün tarihleri henüz belli olmasa da yine çok fazla ara vermeden ikilinin düğün yapacağı da verilen bilgiler arasında. Nişan gibi sade bir düğün mü olacak yoksa ünlü çiftin bambaşka bir fikrimi var şimdilik merak konusu.

Engin Hepileri ve Beyza Şekerci Evlilik Yolunda İlk Adımlarını Attı
4.5 (89.87%) 458 votes

Bir önceki yazımız olan Hadisenin Kardeşi Instagram’ı Salladı başlıklı makalemizde Derya Açıkgöz, Derya Açıkgöz Instagram ve Hadise hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Yorum Filtreleme Özelliği
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir