Ergin Ataman Instagram Hesabından Mesaj Verdi

instagram takipçi satın al instatakipci

Galatasaray basketbol takımının ve milli takımın tartışılan koçu Ergin Ataman Instagram hesabından  Eurocup kupası için yaptığı paylaşımla taraftarın gönlünü kazandı. Her ne kadar bu sezon futbol takımı büyük sıkıntılarla uğraşıyor ve kötü bir gidişat sergiliyor olsa da Galatasaray’ın erkek basketbol takımı için durumun biraz daha aydınlık olduğunu söylemek lazım. Zira koç Ergin Ataman ile beraber Eurocup çeyrek finaline kadar yükselmeyi başaran takım son olarak basketbolun dev takımlarından biri olan Bayern Münih ile karşılaştı. İyi bir mücadele sergilemesine rağmen oyundan mağlubiyetle ayrılan Galatasaray işi rövanş maçına bıraktı.

Ergin Ataman ise rövanş ile ilgili görüşlerini Instagram hesabından dile getirdi. Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda ” Avrupa basketbolunda saha dışında çirkin bir oyun oynanıyor ama biz buna teslim olmayız. Salı akşamı hep birlikte cevabı sahamız  Abdi İpekçi’de vereceğiz. Bizi dışarıda bırakmaya çalışsalar da bu kupayı alnımızın akıyla alıp Euroleague’e gideceğiz!” ifadelerini kullanan ünlü koç sarı kırmızılı takımın taraftarlarının da gönlünü kazandı. Maçın hazırlıklarına şimdiden başlayan basketbolcular ise kendi evinde oynayacakları mücadele için umutlu olduklarını dile getiren paylaşımlar yaptı. Ergin Ataman’ın paylaşımına da bu yönde takımı destekleyen birçok mesaj geldi. Maçın sonucunun ne olacağı ise merak konusu oldu.

Galatasaray’ın ve milli basketbol takımının hali hazırda koçluğunu yapan Ergin Ataman Instagram hesabından oyuncu Köksalı savundu. Engin Ataman son dönemde Aziz Yıldırım ile girdiği diyaloglarla gündeme gelmişti. Adı sürekli yeni bir tartışmayla anılan başarılı teknik adam bu kez ise tartışılan isim değil savunan isim oldu. Ünlü teknik adam Fenerbahçe ve Galatasaray arasında oynanan basket maçında Galatasaraylı Köksal’ın attığı basket sonrasında yaptığı el işareti için bir açıklama yayınladı.

Basketbolcusunun hareketinin kasıtlı olmadığını belirten ünlü teknik adam Instagram hesabından oyuncusunu savundu. Yapılan hareket için açıklamasında “Göksenin Köksal, efendi kişiliği, savaşçı ve mücadeleci oyun tarzıyla formanın hakkını vermeye çalışan tüm sporcu gençlere örnek bir oyuncumdur. Fenerbahçe derbisinde de aynı yürekli mücadeleyi ortaya koyan Göksenin, attığı bir basket sonrası Abdi İpekçi veya diğer salonlarda yaptığı gibi eliyle 3 işareti yapmıştır. Bir sporcunun coşkusundan fazlası olmayan bu hareketi farklı bir şekilde yansıtmak vicdansızlık ve sorumsuzluktur. Milli değerlerimize ve gençlerimize sahip çıkalım” ifadelerini kullandı. Söz konusu açıklamadan sonra takipçilerinden de beğeni toplayan Ergin Ataman’a Galatasaraylı taraftarlarda beğeni mesajları gönderdi. Konu hakkında ünlü basketbolcu Köksal ise her hangi bir açıklama yapmadı. Söz konusu açıklamaların tartışmaları ne kadar engelleyeceği ise merak konusu. Zira yapılan harekete hala tepki mesajları gönderiliyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Engellediğim Kişiyi Tekrar Nasıl Bulabilirim? 2019

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/youtube/izlenme-satin-al

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Ergin Ataman Instagram Hesabından Mesaj Verdi
4.5 (89.92%) 391 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir