Instagram ünlüler

Ergin Ataman Instagram Hesabından Oyuncusu Köksal İçin Açıklama

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Galatasaray’ın ve milli basketbol takımının hali hazırda koçluğunu yapan Ergin Ataman Instagram hesabından oyuncu Köksalı savundu. Engin Ataman son dönemde Aziz Yıldırım ile girdiği diyaloglarla gündeme gelmişti. Adı sürekli yeni bir tartışmayla anılan başarılı teknik adam bu kez ise tartışılan isim değil savunan isim oldu. Ünlü teknik adam Fenerbahçe ve Galatasaray arasında oynanan basket maçında Galatasaraylı Köksal’ın attığı basket sonrasında yaptığı el işareti için bir açıklama yayınladı.

Basketbolcusunun hareketinin kasıtlı olmadığını belirten ünlü teknik adam Instagram hesabından oyuncusunu savundu. Yapılan hareket için açıklamasında “Göksenin Köksal, efendi kişiliği, savaşçı ve mücadeleci oyun tarzıyla formanın hakkını vermeye çalışan tüm sporcu gençlere örnek bir oyuncumdur. Fenerbahçe derbisinde de aynı yürekli mücadeleyi ortaya koyan Göksenin, attığı bir basket sonrası Abdi İpekçi veya diğer salonlarda yaptığı gibi eliyle 3 işareti yapmıştır. Bir sporcunun coşkusundan fazlası olmayan bu hareketi farklı bir şekilde yansıtmak vicdansızlık ve sorumsuzluktur. Milli değerlerimize ve gençlerimize sahip çıkalım” ifadelerini kullandı. Söz konusu açıklamadan sonra takipçilerinden de beğeni toplayan Ergin Ataman’a Galatasaraylı taraftarlarda beğeni mesajları gönderdi. Konu hakkında ünlü basketbolcu Köksal ise her hangi bir açıklama yapmadı. Söz konusu açıklamaların tartışmaları ne kadar engelleyeceği ise merak konusu. Zira yapılan harekete hala tepki mesajları gönderiliyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/youtube/izlenme-satin-al

Ergin Ataman Instagram Hesabından Oyuncusu Köksal İçin Açıklama
4.5 (90.84%) 262 votes

Bir önceki yazımız olan Binali Yıldırım Sosyal Medya Hakkında Yeni Bir Haber Verdi başlıklı makalemizde Binali Yıldırım, Instagram yasası ve Sosyal medya anayasası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Yaş Sınırı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir