Erhan Çelik Instagram

Erhan Çelik Duygusal Bir Mesajla Gülben Ergen’e Sürpriz Yaptı

Evlenmeden önce haklarından birçok iddia ortaya atılmasına rağmen ünlü çift Gülben Ergen ve Erhan Çelikmutlu evliliklerini sürdürmeye devam ediyor. Her fırsatta sosyal medya hesaplarından da yaptıkları paylaşımlarda ne kadar mutlu olduklarını belirten ünlü çift büyük beğeni toplamayı da başarıyor. Aralarında ki ilişkinin ne boyutta olduğunu anlamak ise hiç de güç değil. İşte bu şekilde mutlu bir evlilik sürdürmeye devam eden ünlü çiften bir mutluluk haberi daha geldi.

Zira Erhan Çelik yine eşine sürpriz yaparak Instagram hesabından duygusal bir mesaj yayınladı. Gülben Ergen’in doğum günü için yayınladığı bu mesajda “Doğum da insan için, ölüm de. Sen benim için doğdun, ben senin için ölürüm. Sadece bugün için değil, nefes aldığım her an senin için şükrüm.” İfadelerini kullanan Erhan Çelik takipçilerinin de büyük oranda beğenisini kazandı. Ünlü ismin yaptığı bu paylaşım çok konuşulurken Gülben Ergen’in de bu paylaşıma nasıl karşılık vereceği merak konusu oldu. Zira ünlü isminde eşi için yaptığı paylaşımları büyük beğeni toplamayı başarıyor. Bununla birlikte paylaşımla Gülben Ergen’in doğum gününü öğrenen takipçileri de ünlü ismi mesaj yağmuruna tuttu. Doğum gününü jüri üyeliği yaptığı yarışmada da canlı yayında kutlayan ünlü isim hayranlarına ise teşekkür etti.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/facebook/post-fotograf-begeni

Erhan Çelik Duygusal Bir Mesajla Gülben Ergen’e Sürpriz Yaptı
4.5 (89.3%) 413 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Dükkan Açarak Kazanç Elde Etme başlıklı makalemizde Instagram'dan kazanç elde etme, Instagram’da Satış ve Instagram’da Satış Dükkânı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Layout Artık Android Cihazlarda
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Erhan Çelik Duygusal Bir Mesajla Gülben Ergen’e Sürpriz Yaptı” üzerine bir düşünce

  1. Neslihan KÖPRÜ

    İnstagram resimleri tarih oldu. Bitti yenisi ile yola devam. Kalsın kalsın bu paylaşımlar hep kalsın ilerde bunlarda özel site kurulur

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir