Instagram futbolcular

Erik Lima Fenerbahçe’yi Takibe Aldı

Transfer döneminde yaptıkları çalışmalarla büyük ses getiren Fenerbahçe yoluna doludizgin devam ediyor. Birçok dünya yıldızını kadrosuna katan Fenerbahçe, sadece aldığı futbolcularla değil sattığı futbolculardan elde ettiği gelirle de futbol dünyasını sallamayı başardı. Buna rağmen çalışmalarına devam eden takım yepyeni bir haberi de transferin son günü verdi. Son gün verilen habere göre Fenerbahçe’nin Brezilya liginde forma giyen Erik Lima’yı istediği iddia edilmişti. İddialara göre anlaşmaya da varıldı fakat transfer süresi yetmediği için transfer ertelendi. İlk etapta iddia olan bu haber ilk ağızdan doğrulandı.

Erik Lima Fenerbahçe’nin Instagram ve diğer sosyal medya hesaplarını takibe aldı. Bunun yanında Goias başkanı da Erik Lima transferi için açıklama yaptı. Yapılan açıklamada “Erik Lima’nın transferi için Fenerbahçe ile sözlü olarak anlaşmaya vardık. Lima sene sonuna kadar bizimle kalacak. Transfer ücretinin yarısı şimdi, yarısı sene sonunda ödenecek” ifadelerini kullanan başkan böylece iddiaları ilk ağızdan doğrulamış oldu. Böylece Erik Lima’nın gelecek sezon Fenerbahçe’de yer alacağı da kesinleşmiş oldu. Transfer döneminin son döneminde gelen bu haber ise taraftarlara büyük bir sürpriz oldu. Konu hakkında Fenerbahçe’nin yapacağı açıklamada merakla bekleniyor. Zira henüz Fenerbahçe cephesi konuya ilişkin bir açıklama yapmadı.

Erik Lima Fenerbahçe’yi Takibe Aldı
4.4 (88.71%) 85 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Hakkındaki Reklam İddiası başlıklı makalemizde Instagram güncelleme, Instagram kare fotoğraf paylaşımı ve instagram reklam hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Lucas Podolski İlk Türkçe Mesajını Verdi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir